Seven Pearl

Eladó téglalakás
Pécs, Ispitaalja, 4. emelet

+ 13 kép 1/16
49 900 000 Ft49.9 M Ft 998 000 Ft/m2
2 szoba
50 m²
4. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 4. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 335
Hagymás Péter
Estate and More

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Pécs belvárosában, a PTE-KTK és az ÁRKÁD közvetlen szomszédságában, a Légszeszgyár utca elején, jó állapotú, 50 nm-es, 2 különnyíló szobás, dupla klímás, 4/4. emeleti, tégla lakás eladó.

A lakás előtérrel, konyha-étkezővel, 2 különnyíló szobával, fürdőszobával és külön mosdóval rendelkezik. Saját tároló tartozik a lakáshoz.

Az ingatlan jó állapotban van, karbantartott. Ablakai műanyag nyílászárók.

Fűtését gázkonvektorok biztosítják, rezsiköltsége alacsony.
Mindkét szobában egy-egy hűtő-fűtő klíma található.

Kiváló lehetőség befektetésnek, mivel könnyen és gyorsan kiadható.

Közvetlen közelében található a PTE-KTK és a Jogi Kar, az Árkád Üzletház, boltok, buszmegálló, a Széchenyi Tér pár perc alatt gyalog elérhető.

Az ingatlan részben bútorozott, a benne található bútorok a vételár részét képezik.

Tehermentes és a vételár kifizetését követően azonnal birtokba vehető.

További információkért hívjon bizalommal.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

2 szobás téglalakások ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Ispitaalja m² ár
Pécs m² ár
998 e Ft
992 e Ft -1%
861 e Ft -16%
Ennek az ára
Ispitaalja átlagár
Pécs átlagár
49.9 M Ft m Ft
54.2 m Ft 8%
99.3 m Ft 50%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, Ispitaalja, 4. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

51.345 M Ft
2 szoba
35 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

91.2 M Ft
4 szoba
96 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.93 M Ft
2 szoba
54 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.896 M Ft
2 szoba
48 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

51.345 M Ft
2 szoba
35 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

91.2 M Ft
4 szoba
96 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.588 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

74.77 M Ft
2 szoba
60 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

74.763 M Ft
3 szoba
64 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.52 M Ft
3 szoba
62 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.958 M Ft
2 szoba
45 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

7.9 M Ft
1 szoba
26 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

58.09 M Ft
2 szoba
45 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

68.594 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs, Szigeti külváros, Hungária utca
Eladó téglalakás

Pécs

29.9 M Ft
1 szoba
41 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

74.77 M Ft
2 szoba
60 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

62.7 M Ft
2 szoba
46 m²
Pécs, Szigeti külváros, Hungária utca
Eladó téglalakás

Pécs

29.9 M Ft
1 szoba
41 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.588 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.904 M Ft
2 szoba
52 m²

Falusi CSOK ingatlanok