BAM Living

Eladó téglalakás
Pécs, 2. emelet

+ 17 kép 1/20
118 900 000 Ft118.9 M Ft 1 335 955 Ft/m2
3 szoba
89 m²
2. emelet
építés éve:2024

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3672999151
Orsolics Zsolt Péter
HGH-2006 Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

EXKLUZÍV LEHETŐSÉG A BELVÁROSBAN – PANORÁMÁS, PRÉMIUM TÉGLALAKÁS TELJES BERENDEZÉSSEL!

Eladó egy igazán különleges, napfényben úszó, 95 m²-es prémium téglalakás, amely minden igényt kielégít – legyen szó elegáns otthonról vagy értékálló befektetésről.

Az azonnal költözhető, teljesen tehermentes ingatlan modern kialakításával és magas műszaki tartalmával emelkedik ki a kínálatból. A lakás praktikus elrendezésének köszönhetően két kényelmes hálószoba, egy tágas nappali, dupla komfort és egy impozáns, 20 m²-es panorámás terasz szolgálja a mindennapi kényelmet.

A vételár tartalmazza a teljes bútorzatot és gépesítést, így új tulajdonosának valóban csak költöznie kell. További ritkaság a belvárosban, hogy az ingatlanhoz saját tároló és autóbeálló is tartozik.

A lakás műszaki felszereltsége prémium kategóriát képvisel:
padlófűtés
mennyezethűtés
hőszivattyús rendszer
klímás fűtés-hűtés
modern árnyékolástechnika
korszerű légtechnikai megoldások

Mindez garantálja az optimális hőérzetet és az energiatakarékos működést az év minden időszakában.

A lakás egyik legnagyobb értéke a lenyűgöző panoráma: reggelente egy csésze kávé mellett élvezheti a város látványát a saját teraszáról. A nagy üvegfelületeknek és a kiváló tájolásnak köszönhetően minden helyiség világos, barátságos és otthonos hangulatot áraszt.

Ne hagyja ki ezt a ritka lehetőséget!
Ez az ingatlan tökéletes választás azok számára, akik kompromisszumok nélküli kényelmet, modern technológiát és exkluzív életérzést keresnek a város szívében.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

118900000 Ft
Keressenek Bizalommal!
Érdeklődni.: Orsolics Zsolt + 36(20)3770000

Referencia szám: LK019285-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 19.

3 szobás téglalakások ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
1336 e Ft
1092 e Ft -22%
Ennek az ára
Pécs átlagár
118.9 M Ft m Ft
80.4 m Ft -48%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

51.345 M Ft
2 szoba
35 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
2 szoba
72 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

58.09 M Ft
2 szoba
45 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

74.77 M Ft
2 szoba
60 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.93 M Ft
2 szoba
54 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Mohács
Eladó téglalakás

Mohács

79.9 M Ft
3 szoba
105 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

64.011 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

70 M Ft
3 szoba
60 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.93 M Ft
2 szoba
54 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

74.77 M Ft
2 szoba
60 m²
Pécs, Szigeti külváros, Hungária utca
Eladó téglalakás

Pécs

29.9 M Ft
1 szoba
41 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

62.7 M Ft
2 szoba
46 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.89 M Ft
1 szoba
51 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

68.594 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.958 M Ft
2 szoba
45 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
3 szoba
71 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.52 M Ft
3 szoba
62 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.896 M Ft
2 szoba
48 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
3 szoba
71 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.958 M Ft
2 szoba
45 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Bag
Eladó családi ház

Bag

79.9 M Ft
5 szoba
124 m²
Rábaszentmihály
Eladó családi ház

Rábaszentmihály

53 M Ft
3 szoba
156 m²
Szentmártonkáta
Eladó családi ház

Szentmártonkáta

59.99 M Ft
6 szoba
117 m²
Mecsér
Eladó családi ház

Mecsér

124.9 M Ft
6 szoba
220 m²
Maráza
Eladó családi ház

Maráza

29.9 M Ft
3 szoba
96 m²
Mesztegnyő
Eladó családi ház

Mesztegnyő