City Pearl

Eladó téglalakás
Pécs, Tetőtér

+ 2 kép 1/5
79 900 000 Ft79.9 M Ft 1 037 662 Ft/m2
3 szoba
77 m²
Tetőtér
építés éve:1990

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 200 m2
Fűtés: Gázkazán
Emelet: Tetőtér
Parkolás: Kocsibeálló
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3672999168
Spiesz Patrik
HGH-2006 Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

EGYEDI KERTKAPCSOLATOS LEHETŐSÉG! Pécs magyarürögi részén eladó egy tetőtéri, hasznos 77 nm alapterületű, jelenleg amerikai konyha-nappali+ 2 szoba elosztású, teljeskörűen felújított, gáz kondenzációs kazánnal fűtött, klímás tégla lakás, 2db fedett gépkocsibeállóval és SAJÁT KERTKAPCSOLATTAL.

Az ingatlan elosztása LEHETŐVÉ TESZI amerikai konyha-nappali+ 3 szoba kialakítását is!

Az ingatlan felújítása a következőket tartalmazta: lakrészenkénti külön mérőórák kialakítása, új víz-és villany vezetékhálózat, fűtésrendszer, burkolatok, beltéri ajtókszaniterek, műanyag nyílászárók-ELEKTROMOS ALU REDŐNYÖKKEL-SZÚNYOGHÁLÓVAL, minőségi konyha bútor gépekkel, KLÍMA, friss festés.

A kivitelezés modern stílusban, kiváló minőségű anyagokból készült.

Az ingatlan tehermentes és és felújítást követően azonnal költözhető!
Várható átadás: 2026 július!
I.ár: 79,9M Ft

A KÉPEK REFERENCIÁK, KORÁBBI FELÚJÍTÁS SORÁN KÉSZÜLTEK!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

79900000 Ft

Referencia szám: LK087561

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 14.

3 szobás téglalakások ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
1038 e Ft
1106 e Ft 6%
Ennek az ára
Pécs átlagár
79.9 M Ft m Ft
80 m Ft 0%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, Tetőtér

Eladó téglalakások a környékről

Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.89 M Ft
1 szoba
51 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

62.7 M Ft
2 szoba
46 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

7.9 M Ft
1 szoba
26 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

74.77 M Ft
2 szoba
60 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
3 szoba
71 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
2 szoba
72 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.89 M Ft
1 szoba
51 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.904 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.52 M Ft
3 szoba
62 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

91.2 M Ft
4 szoba
96 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

64.011 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs, Szigeti külváros, Hungária utca
Eladó téglalakás

Pécs

29.9 M Ft
1 szoba
41 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

74.77 M Ft
2 szoba
60 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.52 M Ft
3 szoba
62 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.896 M Ft
2 szoba
48 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

51.345 M Ft
2 szoba
35 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

74.763 M Ft
3 szoba
64 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

68.594 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

70 M Ft
3 szoba
60 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
2 szoba
72 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Tápióság