Oasis Residence

Eladó téglalakás
Pécs, 3. emelet

+ 6 kép 1/9
52 000 000 Ft52 M Ft 881 356 Ft/m2
3 szoba
59 m²
3. emelet
építés éve:1980

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 3. emelet
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Bayerné Erős Brigitta
Otthon Centrum Pécs - Király utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Pécs Kertvárosában elérhető egy 59 m²-es, 2,5 szobás lakás, amely stílusosan ötvözi a kényelmes otthon és a tudatos befektetés előnyeit. A világos, jól tagolt terek és a 4 m²-es erkély egy élhető, szerethető közeget teremtenek – legyen szó saját célról vagy kiadásról.

A három külön nyíló szoba külön érték: család számára ideális életteret ad, ugyanakkor befektetői szemmel is kifejezetten erős adottság, hiszen több bérlős konstrukcióra is alkalmas. A távfűtés egyedi méréssel gondoskodik a kiszámítható fenntartásról, a tehermentes státusz pedig gyors, gördülékeny ügyintézést tesz lehetővé.

Kertváros közkedvelt, élhető környék, kiváló infrastruktúrával és közlekedéssel – minden adott ahhoz, hogy ez a lakás hosszú távon is értéket képviseljen.

Egy ingatlan, ami nemcsak jól mutat, hanem jól is működik....nézzük meg :)!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 30. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

3 szobás téglalakások ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
881 e Ft
1092 e Ft 19%
Ennek az ára
Pécs átlagár
52 M Ft m Ft
80.4 m Ft 35%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, 3. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

74.763 M Ft
3 szoba
64 m²
Pécs, Szigeti külváros, Hungária utca
Eladó téglalakás

Pécs

29.9 M Ft
1 szoba
41 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
3 szoba
71 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.93 M Ft
2 szoba
54 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.904 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

51.345 M Ft
2 szoba
35 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.52 M Ft
3 szoba
62 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

62.7 M Ft
2 szoba
46 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

70 M Ft
3 szoba
60 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

91.2 M Ft
4 szoba
96 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

70 M Ft
3 szoba
60 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

7.9 M Ft
1 szoba
26 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
2 szoba
72 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.52 M Ft
3 szoba
62 m²
Mohács
Eladó téglalakás

Mohács

79.9 M Ft
3 szoba
105 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

68.594 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.588 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.89 M Ft
1 szoba
51 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.89 M Ft
1 szoba
51 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

7.9 M Ft
1 szoba
26 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.896 M Ft
2 szoba
48 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.521 M Ft
3 szoba
73 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

62.7 M Ft
2 szoba
46 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Kaposgyarmat
Eladó családi ház

Kaposgyarmat

695 M Ft