City Pearl

Eladó téglalakás
Pécs, földszint

+ 5 kép 1/8
64 900 000 Ft64.9 M Ft 983 333 Ft/m2
2 szoba
66 m²
földszint
építés éve:1980

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3672999288
Széplaki Dávid
HGH-2006 Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Pécs Kun utca Sorház eladó nagy telekkel, dupla garázzsalPécs egyik kedvelt részén, a Kun utcában kínálunk megvételre egy nettó 41m2, bruttó 66 m2-es, téglaépítésű sorházat, amely egy 450 m²-es telken helyezkedik el. Az ingatlan remek választás mind saját otthonnak, mind befektetésnek, köszönhetően a bővítési lehetőségeknek és a praktikus kialakításnak.Ami igazán kiemeli:Nyugodt, rendezett környezet jó szomszédok, csendes utca2018-ban felújított tető2 éve korszerűsített víz- és villanyhálózatElrendezés, felszereltség:1 fürdőszoba (fűthető káddal)2 külön WCKét garázs + tárolóhelyiségKét külön utcafronti bejáratMűszaki tartalom:Gázcirkó fűtés + vegyestüzelésű kazánKlíma a nyári komfortértRedőnyök és szúnyoghálók minden fontos nyílászárónKamera- és riasztórendszer a maximális biztonságértTovábbi lehetőség:Az ingatlan padlástere és alsó szintje beépíthető, így akár többgenerációs otthon vagy külön lakrészek is kialakíthatók.Ez az ingatlan ideális választás, ha nyugodt környezetben, mégis jó elhelyezkedéssel keresel otthont Pécsen, ráadásul olyan házat, amiben van még potenciál bőven.Ha felkeltette az érdeklődését, keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

2 szobás téglalakások ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
983 e Ft
1080 e Ft 9%
Ennek az ára
Pécs átlagár
64.9 M Ft m Ft
74.3 m Ft 13%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

70 M Ft
3 szoba
60 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.93 M Ft
2 szoba
54 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.89 M Ft
1 szoba
51 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

62.7 M Ft
2 szoba
46 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.521 M Ft
3 szoba
73 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

74.763 M Ft
3 szoba
64 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

91.2 M Ft
4 szoba
96 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.52 M Ft
3 szoba
62 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

68.594 M Ft
2 szoba
52 m²
Mohács
Eladó téglalakás

Mohács

79.9 M Ft
3 szoba
105 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.896 M Ft
2 szoba
48 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

91.2 M Ft
4 szoba
96 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

62.7 M Ft
2 szoba
46 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
3 szoba
71 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.958 M Ft
2 szoba
45 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

64.011 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

68.594 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.521 M Ft
3 szoba
73 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

74.77 M Ft
2 szoba
60 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

64.011 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.588 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.89 M Ft
1 szoba
51 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

7.9 M Ft
1 szoba
26 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Balatonszemes
Eladó téglalakás

Balatonszemes

91.5 M Ft
2 szoba
0 m²
Zsámbok