Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Pécs, 4. emelet

+ 12 kép 1/15
139 900 000 Ft139.9 M Ft 1 998 571 Ft/m2
2 szoba
70 m²
4. emelet
építés éve:2019

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 4. emelet
Komfort: Duplakomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3672999151
Orsolics Zsolt Péter
HGH-2006 Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

PRÉMIUM PENTHOUSE ELADÓ Pécs BELVÁROS KÖZELÉBEN – KÉT LAKÁS, AZONNALI HOZAM!
Pécs egyik legkedveltebb, belváros közeli részén, a modern Megyer Ház lakópark 4. emeletén kínálunk megvételre egy különleges adottságokkal rendelkező, 70 m²-es penthouse lakást, amelyet két teljesen különálló, önálló lakássá alakítottak.
Az ingatlanhoz két nagyméretű fedett terasz tartozik (30 m² és 20 m²), amelyek mindkét nappaliból közvetlenül elérhetők – tökéletes helyszínt biztosítva pihenéshez vagy akár vendégfogadáshoz.

KIEMELT ELŐNYÖK

Jelenleg is bérbe adva, teljes kihasználtsággal

Azonnali, stabil és kiemelkedő hozam

Teljes berendezéssel eladó – azonnal tovább üzemeltethető

Két külön bejáratú lakás – maximális rugalmasság és kihasználhatóság

FŐBB JELLEMZŐK

Mindkét lakás: amerikai konyhás nappali + fürdőszoba WC-vel + terasz

Prémium kivitelezés, modern, letisztult design

Teljesen gépesített, magas minőségű konyhák

Elektromos zsalúzia

Nagy teljesítményű klímák minden helyiségben (hűtés-fűtés)

Távfűtés egyedi méréssel

Alacsony fenntartási költségek

1 db felszíni parkoló tartozik az ingatlanhoz

2 további parkoló vásárolható

LOKÁCIÓ

Belváros közeli, exkluzív környezet

Kiváló közlekedés minden irányba

Világos, napfényes terek egész nap

BEFEKTETŐK FIGYELEM!
Az ingatlan jelenlegi kialakítása és működése révén azonnali bevételt termel, így ideális választás mindazok számára, akik kockázatmentes, kész befektetést keresnek Pécs egyik legkeresettebb lokációjában.

További információért és megtekintésért várom hívását!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

139900000 Ft
Keressenek Bizalommal!
Érdeklődni.: Orsolics Zsolt + 36(20)3770000

Referencia szám: LK098563-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
1999 e Ft
1088 e Ft -84%
Ennek az ára
Pécs átlagár
139.9 M Ft m Ft
57.7 m Ft -142%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, 4. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.89 M Ft
1 szoba
51 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
3 szoba
71 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.93 M Ft
2 szoba
54 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

74.77 M Ft
2 szoba
60 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

70 M Ft
3 szoba
60 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
2 szoba
72 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

58.09 M Ft
2 szoba
45 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.93 M Ft
2 szoba
54 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.89 M Ft
1 szoba
51 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
3 szoba
71 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

7.9 M Ft
1 szoba
26 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.52 M Ft
3 szoba
62 m²
Mohács
Eladó téglalakás

Mohács

79.9 M Ft
3 szoba
105 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

70 M Ft
3 szoba
60 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

64.011 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs, Szigeti külváros, Hungária utca
Eladó téglalakás

Pécs

29.9 M Ft
1 szoba
41 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.521 M Ft
3 szoba
73 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

68.594 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.958 M Ft
2 szoba
45 m²
Pécs, Szigeti külváros, Hungária utca
Eladó téglalakás

Pécs

29.9 M Ft
1 szoba
41 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

7.9 M Ft
1 szoba
26 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

62.7 M Ft
2 szoba
46 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.588 M Ft
2 szoba
52 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Hegyeshalom, Margaréta utca 12
Eladó téglalakás