Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Pécs, földszint

+ 11 kép 1/14
57 584 000 Ft57.584 M Ft 1 199 667 Ft/m2
2 szoba
48 m²
földszint
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 886
Balla Ildikó
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

AKCIÓ! Az árból 4.580.000 Ft (8%) kedvezmény az első néhány vevő részére!
Új építésű lakások eladók!
A lakóparkban az A , B és a C épületében lévő ingatlanok már elkeltek.

A D épületben 15 db lakás eladó, már most lefoglalható, átadás 2026. augusztus végén.

Profi kivitelező, referenciákkal
Modern YTONG falazat, hőszivattyús fűtés
Intelligens rendszerek, választható burkolatok
Zárt parkoló, elektromos töltő
Illetékmentesség, CSOK+ igényelhető

Barátságos ár, jó befektetés! fsz 4., 42,2 nm + 12,8 nm terasz + zöld terület
Érdeklődjön bizalommal, akár hétvégén is!
(M316686)

Referencia szám: M316686

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 02. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
1200 e Ft
1088 e Ft -10%
Ennek az ára
Pécs átlagár
57.584 M Ft m Ft
57.7 m Ft 0%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Pécs, Szigeti külváros, Hungária utca
Eladó téglalakás

Pécs

29.9 M Ft
1 szoba
41 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

70 M Ft
3 szoba
60 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.89 M Ft
1 szoba
51 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

91.2 M Ft
4 szoba
96 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

68.594 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

62.7 M Ft
2 szoba
46 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
3 szoba
71 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

74.763 M Ft
3 szoba
64 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.93 M Ft
2 szoba
54 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
3 szoba
71 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

70 M Ft
3 szoba
60 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.52 M Ft
3 szoba
62 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
2 szoba
72 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

68.594 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.904 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.93 M Ft
2 szoba
54 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

74.77 M Ft
2 szoba
60 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

74.77 M Ft
2 szoba
60 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

64.011 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.904 M Ft
2 szoba
52 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Tab
Eladó családi ház

Tab

64.99 M Ft
4 szoba
160 m²