City Pearl

Eladó téglalakás
Pécs, Ispitaalja, Pákolitz István utca, földszint

+ 6 kép 1/9
26 990 000 Ft26.99 M Ft 519 038 Ft/m2
2 szoba
52 m²
földszint
építés éve:1975

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 521
Boros Linda
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladásra kínálok Pécsen, a Pákolitz utcában egy 2 szobás, mélyföldszinti lakást.

Az ingatlan friss felújításon esett át, mely érintette az ablakokat, bejárati ajtót, beltéri ajtókat, meleg burkolatot, teljes fürdőszobát, valamint a festést. Ablakai műanyagra lettek cserélve, és redőnnyel lettek ellátva.

Fürdőszobába törölközőszárítós radiátor lett felszerelve.

A konyha befejezése az új tulajdonosra vár.

További információ, megtekintés esetén várom hívását a megadott telefonszámon.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

2 szobás téglalakások ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Ispitaalja m² ár
Pécs m² ár
519 e Ft
925 e Ft 44%
1088 e Ft 52%
Ennek az ára
Ispitaalja átlagár
Pécs átlagár
26.99 M Ft m Ft
51.9 m Ft 48%
57.7 m Ft 53%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, Ispitaalja, Pákolitz István utca, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.93 M Ft
2 szoba
54 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
2 szoba
72 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.52 M Ft
3 szoba
62 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.896 M Ft
2 szoba
48 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.89 M Ft
1 szoba
51 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.904 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
3 szoba
71 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.588 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

91.2 M Ft
4 szoba
96 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
3 szoba
71 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

62.7 M Ft
2 szoba
46 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

70 M Ft
3 szoba
60 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

74.77 M Ft
2 szoba
60 m²
Pécs, Szigeti külváros, Hungária utca
Eladó téglalakás

Pécs

29.9 M Ft
1 szoba
41 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

58.09 M Ft
2 szoba
45 m²
Pécs, Szigeti külváros, Hungária utca
Eladó téglalakás

Pécs

29.9 M Ft
1 szoba
41 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

64.011 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.93 M Ft
2 szoba
54 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.52 M Ft
3 szoba
62 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.958 M Ft
2 szoba
45 m²

Falusi CSOK ingatlanok