Seven Pearl

Eladó téglalakás
Pécs, földszint

+ 5 kép 1/8
64 900 000 Ft64.9 M Ft 1 272 549 Ft/m2
3 szoba
51 m²
földszint

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Elektromos
Emelet: földszint
Közmű: Víz, Villany
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 628
Matus Dániel
Remp Ingatlan iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladásra kínálunk egy frissen felújított, 51 m²-es, amerikai konyha+2 hálószobás lakást a belváros szívében.

A lakás igényes, minőségi hideg- és melegburkolatokat, valamint műanyag nyílászárókat kapott, így modern és kényelmes élettér várja új tulajdonosát.

A teljesen felszerelt konyha és a beépített szekrények praktikus helykihasználást biztosítanak. A lakás fűtéséről és hűtéséről klíma, illetve Nobo panel gondoskodik, így a rezsiköltség rendkívül kedvező.

A magas minőségű felújításnak és a kiváló elhelyezkedésnek köszönhetően ez az ingatlan ideális befektetés. A lakás teljes berendezéssel együtt kerül értékesítésre.

Az ingatlanhoz tartozik egy 20 nm-es pince - kényelmes tárolási lehetőség. A tetőtér beépíthető, így a lakás alapterülete a jövőben tovább bővíthető.

Ne hagyd ki ezt a ritka lehetőséget – tökéletes választás befektetőknek vagy azoknak, akik egy modern, hangulatos otthonra vágynak Pécs pezsgő belvárosában!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

3 szobás téglalakások ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
1273 e Ft
1092 e Ft -17%
Ennek az ára
Pécs átlagár
64.9 M Ft m Ft
80.4 m Ft 19%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

74.763 M Ft
3 szoba
64 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.89 M Ft
1 szoba
51 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

68.594 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

7.9 M Ft
1 szoba
26 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

51.345 M Ft
2 szoba
35 m²
Pécs, Szigeti külváros, Hungária utca
Eladó téglalakás

Pécs

29.9 M Ft
1 szoba
41 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.958 M Ft
2 szoba
45 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.896 M Ft
2 szoba
48 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.896 M Ft
2 szoba
48 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

62.7 M Ft
2 szoba
46 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

58.09 M Ft
2 szoba
45 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

64.011 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

58.09 M Ft
2 szoba
45 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

7.9 M Ft
1 szoba
26 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.521 M Ft
3 szoba
73 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
2 szoba
72 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

70 M Ft
3 szoba
60 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.588 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

70 M Ft
3 szoba
60 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.52 M Ft
3 szoba
62 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

62.7 M Ft
2 szoba
46 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
3 szoba
71 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Kétegyháza
Eladó családi ház

Kétegyháza

21 M Ft