Eladó téglalakás
Pécs, Belváros, Bánki Donát út, Tetőtér
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
Eladásra kínálok Pécs egyik csendes, mégis kiváló közlekedésű részén, a Bánki Donát utcában egy bruttó 67 m²-es, 2,5 szobás tetötéri lakást.
Az ingatlan teljeskörű felújításon esett át így a leendő tulajdonosnak nem kell további felújítási költséggel számolnia.
A lakás gépesített, a beépített háztartási gépek újak garanciálisak.
A külső falakon 15 cm EPS hőszigetelés, a tetőtérben pedig 30 cm kőzetgyapot szigetelés biztosítja a kiváló hőmegtartást és az alacsony rezsit.
A nyílászárók motoros alumínium redőnyökkel vannak felszerelve, amelyek növelik a kényelmet és a biztonságot.
A fűtésről H tarifás klíma gondoskodik, amely korszerű, energiatakarékos és környezetbarát megoldás.
A környék csendes, biztonságos, mégis minden könnyen elérhető buszmegálló, boltok, iskola és óvoda néhány perc sétára található.
Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 25.
1 szobás téglalakások ára Pécsett
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Pécs, Belváros, Bánki Donát út, Tetőtér