Astora Márvány8

Eladó téglalakás
Pécs, Málom, Fáy András u, 3. emelet

+ 8 kép 1/11
50 900 000 Ft50.9 M Ft 834 426 Ft/m2
2 szoba
61 m²
3. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3672999172
Barkó-Tardi Éva
HGH-2006 Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó Pécsett-Rózsadombon egy kedvező áron kínált, 2 külön szobás, tégla építésű lakás, ideális választás azok számára, akik saját ízlésük szerint szeretnék felújítani új otthonukat. Ez a lakás remek befektetési lehetőség vagy tökéletes választás az első otthon keresőinek. Saját tároló tartozik az ingatlanhoz!

Ezen ingatlan vásárlása nem csupán egy új otthon megszerzését jelenti, hanem egy olyan befektetést is, amely hosszú távon értékálló maradhat. Ne hagyja ki ezt a rendkívüli lehetőséget, hogy saját igényének megfelelően alakítható, megfizethető árú lakást szerezzen egy kedvelt lakóövezetben.

Az ingatlan jellegzetességei révén kellemes, otthonos atmoszférát kínál, miközben megadja a lehetőséget, hogy a lakást teljesen személyre szabhassa. A két különálló szoba tökéletesen illeszkedik mindazoknak az igényeihez, akik szeretik a nyugodt, zavartalan környezetet.

További információért vagy megtekintésért keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
834 e Ft
1072 e Ft 22%
Ennek az ára
Pécs átlagár
50.9 M Ft m Ft
57.2 m Ft 11%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, Málom, Fáy András u, 3. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.52 M Ft
3 szoba
62 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

68.594 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

91.2 M Ft
4 szoba
96 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

64.011 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.93 M Ft
2 szoba
54 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.958 M Ft
2 szoba
45 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.588 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
3 szoba
71 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

70 M Ft
3 szoba
60 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

58.09 M Ft
2 szoba
45 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

51.345 M Ft
2 szoba
35 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.904 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

68.594 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Pécs, Szigeti külváros, Hungária utca
Eladó téglalakás

Pécs

29.9 M Ft
1 szoba
41 m²
Pécs, Szigeti külváros, Hungária utca
Eladó téglalakás

Pécs

29.9 M Ft
1 szoba
41 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.588 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.93 M Ft
2 szoba
54 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
2 szoba
72 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.89 M Ft
1 szoba
51 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

64.011 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

91.2 M Ft
4 szoba
96 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Egerbakta