Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Pécs, 1. emelet

+ 3 kép 1/6
69 500 000 Ft69.5 M Ft 827 381 Ft/m2
3 szoba
84 m²
1. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Parkolás: Garázs
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 776
Marton Vivien
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó teljes körűen felújított, erkélyes, 3 szobás lakás saját garázzsal Pécs-Kertváros egyik legkedveltebb részén!

Pécs régi kertvárosi részén, nyugodt, zöldövezeti környezetben kínáljuk megvételre ezt az igényesen és teljes körűen felújított, első emeleti lakást, amely egy mindössze 3 lakásos, rendezett társasházban található.

A lakás nettó alapterülete 84 m², praktikus és jól átgondolt elrendezéssel. Tágas, világos amerikai konyhás nappali biztosítja a közösségi teret, míg a két külön nyíló hálószoba ideális pihenést nyújt akár családok, akár párok számára. Az ingatlan része továbbá egy erkély, egy modern fürdőszoba, külön WC, valamint egy praktikus gardróbhelyiség, amely jelentősen megkönnyíti a mindennapi tárolást.

A felújítás során minden megújult:
– új villany- és vízvezetékek,
– korszerű burkolatok,
– modern nyílászárók,
így a lakás azonnal költözhető, kompromisszumoktól mentes, esztétikus és időtálló műszaki állapotban várja új tulajdonosát.

Az ingatlanhoz tartozik egy saját, zárható garázs, valamint a lakók által közösen használt, gondozott udvar és kert, amely kiváló lehetőséget biztosít pihenésre, kikapcsolódásra vagy gyermekek számára biztonságos játékra.

Elhelyezkedése kiváló:
bevásárlási lehetőségek, Plaza, orvosi rendelők, patikák, éttermek, cukrászdák, játszóterek és szabadidőpark mind néhány perc sétára találhatók. A tömegközlekedés kiváló, a buszmegállók 60–200 méteren belül elérhetők. A környék csendes, biztonságos, ugyanakkor minden fontos szolgáltatás könnyen hozzáférhető.

Főbb jellemzők röviden:

első emeleti lakás, 3 lakásos társasházban

84 m² nettó alapterület

amerikai konyhás nappali + 2 külön nyíló hálószoba

erkély

külön WC

gardrób

teljes körű műszaki és esztétikai felújítás

saját, zárható garázs

közös használatú udvar és kert

kiváló infrastruktúra és közlekedés

Ez az ingatlan ideális választás családoknak, fiatal pároknak vagy akár befektetésnek is, akik egy nyugodt, mégis jól ellátott környezetben keresnek azonnal költözhető, minőségi otthont.

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

3 szobás téglalakások ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
827 e Ft
1106 e Ft 25%
Ennek az ára
Pécs átlagár
69.5 M Ft m Ft
80 m Ft 13%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.896 M Ft
2 szoba
48 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

74.77 M Ft
2 szoba
60 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.588 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.93 M Ft
2 szoba
54 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.958 M Ft
2 szoba
45 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.896 M Ft
2 szoba
48 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.89 M Ft
1 szoba
51 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

91.2 M Ft
4 szoba
96 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.904 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

58.09 M Ft
2 szoba
45 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

91.2 M Ft
4 szoba
96 m²
Mohács
Eladó téglalakás

Mohács

79.9 M Ft
3 szoba
105 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

64.011 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.52 M Ft
3 szoba
62 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.958 M Ft
2 szoba
45 m²
Pécs, Szigeti külváros, Hungária utca
Eladó téglalakás

Pécs

29.9 M Ft
1 szoba
41 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

68.594 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

51.345 M Ft
2 szoba
35 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

62.7 M Ft
2 szoba
46 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.521 M Ft
3 szoba
73 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

64.011 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.9 M Ft
2 szoba
47 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Galgahévíz
Eladó családi ház

Galgahévíz