City Pearl

Eladó téglalakás
Pécs, földszint

+ 15 kép 1/18
59 900 000 Ft59.9 M Ft 880 882 Ft/m2
3 szoba
68 m²
földszint
építés éve:1930

Részletes adatok

Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: földszint
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 393
Borvári Mária
OTPIP - Pécs, Rákóczi út 19.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Pécs, belvárosközeli, igényesen felújított, tehermentes otthon eladó!

Pécsen, a Mártírok útján kínálok megvételre egy 68 m2-es, magasföldszinti társasházi lakást, amely a tulajdonos gondos felújításának köszönhetően kiváló műszaki és esztétikai állapotban várja új lakóját.

A felújítás során a víz- és villanyvezetékek cseréje megtörtént, valamint műanyag nyílászárók redőnnyel kerültek beépítésre. A lakás komfortját három modern hűtő-fűtő klíma és termosztátos konvektorok biztosítják, melyek energiatakarékos megoldást nyújtanak az év minden időszakában.

A lakáshoz tartozik egy 6,7 m2-es, saját tulajdonú tároló, valamint a társasház zárt, parkosított udvarában biztonságos parkolási lehetőség is adott.

A belváros gyalogosan néhány perc alatt elérhető, így az ingatlan ideális választás mindazok számára, akik nyugodt környezetben, mégis központi helyen szeretnének élni.
Tehermentes, azonnal költözhető lakás , igényes otthont keresőknek, befektetőknek egyaránt. (M316419)

59900000 Ft

Referencia szám: M316419

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 02. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

3 szobás téglalakások ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
881 e Ft
1106 e Ft 20%
Ennek az ára
Pécs átlagár
59.9 M Ft m Ft
80 m Ft 25%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
2 szoba
72 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.521 M Ft
3 szoba
73 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

7.9 M Ft
1 szoba
26 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

70 M Ft
3 szoba
60 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

68.594 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

62.7 M Ft
2 szoba
46 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

51.345 M Ft
2 szoba
35 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

64.011 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs, Szigeti külváros, Hungária utca
Eladó téglalakás

Pécs

29.9 M Ft
1 szoba
41 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.521 M Ft
3 szoba
73 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.89 M Ft
1 szoba
51 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.588 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

51.345 M Ft
2 szoba
35 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.904 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.896 M Ft
2 szoba
48 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
3 szoba
71 m²
Mohács
Eladó téglalakás

Mohács

79.9 M Ft
3 szoba
105 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.93 M Ft
2 szoba
54 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.93 M Ft
2 szoba
54 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

91.2 M Ft
4 szoba
96 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

68.594 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs, Szigeti külváros, Hungária utca
Eladó téglalakás

Pécs

29.9 M Ft