Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Pécs, Belváros, Jókai tér, 2. emelet

+ 17 kép 1/20
104 750 000 Ft104.75 M Ft 872 917 Ft/m2
3 szoba
120 m²
2. emelet
építés éve:1950

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Házközponti
Emelet: 2. emelet
Parkolás: Garázs
Energetikai besorolás: B

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 323
Reményi Roland
VR360INGATLAN

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó stílusos, 120 m²-es belvárosi lakás a Jókai téren – igényeseknek!

Pécs, Jókai tér – a város szívében, mégis csendes, nyugodt környezetben

Bútorozottan vagy bútor nélkül is megvásárolható

Kiemelt jellemzők:

Frissen felújított, átépített terek – minden új

Modern, letisztult belső kialakítás

1 Gbit/1 Gbit üvegszálas internet – stabil, bővíthető kapcsolat

Házközponti gázfűtés + klímás fűtés – gyors és gazdaságos temperálás

Minden helyiség klimatizált, a fürdőkben időzített elszívókkal

Teljesen gépesített konyha: hűtő, mosogatógép (automata nyitással), mikró, kávéfőző

Csendes belső udvarra néző ablakok, a tér autóforgalomtól elzárt

Terasz, tárolóhely, galériás hálószobák

Helyiségek elosztása:

Alsó szint:

előszoba – 3,5 m²

nappali – 44 m²

terasz – 7,5 m²

konyha – 8 m²

2 külön mosdó – 5 m² + 7 m²

közlekedő – 3 m²

padlás / tároló – 20 m²

Galéria / Tetőtér:

kis szoba / pihenő – 10 m²

közlekedő – 2,5 m²

nagy szoba / dolgozó / tárgyaló – 25 m²

Parkolás:

A lakáshoz opcionálisan mélygarázsban beállóhely is vásárolható vagy bérelhető a Mátyás Király utca 6. szám alatt (mindössze 130 méterre, rendkívül hűvös és biztonságos garázs).

Havi bérleti díj: 30.000 Ft + kb. 3.000 Ft közös költség

Nem kötelező, de kiemelten előnyös opció!

További parkolási lehetőségek:

Teremgarázs vagy magánparkoló a Jókai utcában

Közterületi BIOKOM bérlettel, napi jeggyel

Ez a 120 m²-es, belvárosi, mégis csendes elhelyezkedésű lakás igazi ritkaság a piacon. Kiváló választás saját otthonnak vagy akár reprezentatív irodának/befektetésnek is.

Érdeklődj most, és fedezd fel ezt az exkluzív lakást a város szívében!

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Belváros m² ár
Pécs m² ár
873 e Ft
1020 e Ft 14%
1106 e Ft 21%
Ennek az ára
Belváros átlagár
Pécs átlagár
104.75 M Ft m Ft
81.7 m Ft -28%
80 m Ft -31%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, Belváros, Jókai tér, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.958 M Ft
2 szoba
45 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

74.763 M Ft
3 szoba
64 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

91.2 M Ft
4 szoba
96 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

62.7 M Ft
2 szoba
46 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

7.9 M Ft
1 szoba
26 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.89 M Ft
1 szoba
51 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.896 M Ft
2 szoba
48 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.93 M Ft
2 szoba
54 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

64.011 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.588 M Ft
2 szoba
52 m²
Mohács
Eladó téglalakás

Mohács

79.9 M Ft
3 szoba
105 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

51.345 M Ft
2 szoba
35 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
2 szoba
72 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
2 szoba
72 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

7.9 M Ft
1 szoba
26 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.904 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

51.345 M Ft
2 szoba
35 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.93 M Ft
2 szoba
54 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.896 M Ft
2 szoba
48 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
3 szoba
71 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

74.77 M Ft
2 szoba
60 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Szabadbattyán
Eladó családi ház

Szabadbattyán

139.9 M Ft