Astora Art House

Eladó téglalakás
Pécs, Makár, Szigeti út, 2. emelet

+ 9 kép 1/12
77 625 000 Ft77.625 M Ft 1 361 842 Ft/m2
3 szoba
57 m²
2. emelet
építés éve:2020

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 2. emelet
Parkolás: Garázs
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 994
Flatmingo
Flatmingo Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Újszerű állapotú háromszobás, 57 m2-es lakás az Egyetemváros szívében

Eladó az Orvostudományi Egyetem közvetlen közelében egy 2020-ban épült kétemeletes társasház legfelső, de nem tetőtéri szintjén, az átadása óta is újszerű állapotban tartott, amerikai konyhás nappali + két hálószobás, 57 m2-es lakás, melyhez tartozik még egy hosszú, több mint 50 m2-es terasz, valamint egy saját beállóhely az alagsori teremgarázsban.
Az épület fűtése házközponti gázkazánról egyedi méréssel történik, amit természetesen légkondicionáló egészít ki.
A lakás a társasháznak a forgalmas utcafronttól távolabb eső részén, egy zárt belső udvarra néz, így az utca zaja nemigen éri el.
A korábbi albérlő kiköltözik, a lakás tehát akár azonnal birtokba vehető vagy kiadható.
A lakás a szomszédos, hasonló és szintén eladó lakással közös társasházi albetéten van bejegyezve.

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
1362 e Ft
1106 e Ft -23%
Ennek az ára
Pécs átlagár
77.625 M Ft m Ft
80 m Ft 3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, Makár, Szigeti út, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
2 szoba
72 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

70 M Ft
3 szoba
60 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.896 M Ft
2 szoba
48 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

68.594 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.89 M Ft
1 szoba
51 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

58.09 M Ft
2 szoba
45 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

74.77 M Ft
2 szoba
60 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.521 M Ft
3 szoba
73 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.958 M Ft
2 szoba
45 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.93 M Ft
2 szoba
54 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.52 M Ft
3 szoba
62 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

91.2 M Ft
4 szoba
96 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
3 szoba
71 m²
Mohács
Eladó téglalakás

Mohács

79.9 M Ft
3 szoba
105 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
3 szoba
71 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

64.011 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

68.594 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.904 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.521 M Ft
3 szoba
73 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.896 M Ft
2 szoba
48 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Tápióság
Eladó családi ház

Tápióság

30 M Ft
3 szoba
105 m²