Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó egy 2 szobás, részben felújított tégla lakás, amely gázkonvektorral fűthető. A lakás szeretettel várja új tulajdonosait egy nyugodt, kellemes környezetben.
A lakás részben felújított, amely lehetőséget ad arra, hogy új tulajdonosa saját ízlésének megfelelően alakíthassa tovább. A két szoba ideális választás lehet egy kisebb család számára, vagy akár munkahelyként is funkcionálhat.
A lakás kellemes légkörével, praktikus elrendezésével és jó helykihasználásával azoknak ajánlott, akik egy kényelmes, mégis költséghatékony otthonra vágyak a város szívében. Ne hagyja ki ezt a remek vételi lehetőséget, lépjen kapcsolatba velünk, és tegye meg az első lépést új otthona felé!
Az otthon melegét a gázkonvektoros fűtés biztosítja, amely gazdaságos és könnyen szabályozható, így a téli hónapokban is kellemes hőmérsékletet garantál. A tégla szerkezet hosszú távon biztosítja az ingatlan értékállóságát és jó hőszigetelési tulajdonságokkal rendelkezik, ami tovább növeli az otthon komfortérzetét.
További információért keressen bizalommal!
Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 24. Utoljára módosítva: 2025. 07. 26.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Pécs, Meszesi lakótelep, Pákolitz István utca, 2. emelet