Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Nyíregyháza, Belváros, Északi körút, földszint

+ 16 kép 1/19
44 900 000 Ft44.9 M Ft 787 719 Ft/m2
2 szoba
57 m²
földszint
építés éve:1996

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3642815006
Szabó Enikő
Duna House - Nyíregyháza, Búza tér

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó Nyíregyházán, az Északi körúton egy 57 nm-es, nappali + 1 szobás földszinti tégla lakás!

Nyíregyháza frekventált részén, az Északi körúton kínálunk megvételre egy 57 nm-es, nappali + 1 szobás, földszinti téglaépítésű lakást. Az ingatlan csendes, parkra néző loggiával rendelkezik, így nyugodt és biztonságos környezetet biztosít új tulajdonosának.

A lakás műanyag nyílászárókkal felszerelt, redőnnyel ellátva. Fűtéséről mért távhő gondoskodik radiátoros hőleadókon keresztül, amely kedvező fenntartási költséget biztosít.

A vételár részét képezik a beépített bútorok is, így a lakás akár rövid határidővel birtokba vehető.Az ingatlan tehermentes.

Elhelyezkedése kiváló: a belváros közelsége, az egyetem könnyű megközelíthetősége miatt első lakásnak és befektetésnek egyaránt remek választás. A környék infrastruktúrája kiváló, minden fontos szolgáltatás könnyen elérhető.Közelben iskolák, óvodák, bölcsődék,boltok.

Főbb jellemzők:

-57 nm
-nappali + 1 szoba
-téglaépítés
-földszinti elhelyezkedés
-műanyag nyílászárók redőnnyel
-mért távfűtés radiátorokkal
-parkra néző loggia
-beépített bútorok a vételár részét képezik
-tehermentes
-rövid időn belül költözhető
-kiváló lokáció
-egyetem közelében

Ideális választás saját otthonnak vagy befektetés céljára is!Irodánkban ingyenes banki hitelügyintézés, sorban állás nélkül. Energetikai tanúsítvány készítése folyamatban.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

2 szobás téglalakások ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Belváros m² ár
Nyíregyháza m² ár
788 e Ft
774 e Ft -2%
892 e Ft 12%
Ennek az ára
Belváros átlagár
Nyíregyháza átlagár
44.9 M Ft m Ft
45.6 m Ft 2%
49.3 m Ft 9%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, Belváros, Északi körút, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.5 M Ft
2 szoba
78 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

77 M Ft
3 szoba
61 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.9 M Ft
2 szoba
74 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

43.5 M Ft
3 + 1 szoba
79 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

72.5 M Ft
3 + 1 szoba
170 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

53.7 M Ft
3 szoba
83 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

77.5 M Ft
4 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
3 + 1 szoba
120 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

67.9 M Ft
3 szoba
71 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

105 M Ft
4 szoba
150 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

99 M Ft
7 szoba
218 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

84.9 M Ft
4 szoba
152 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

77 M Ft
3 szoba
61 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

43.5 M Ft
2 + 2 szoba
79 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

39.9 M Ft
2 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

73 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

84.9 M Ft
4 szoba
152 m²
Tiszavasvári
Eladó téglalakás

Tiszavasvári