River Life

Eladó téglalakás
Nyíregyháza, földszint

+ 13 kép 1/16
87 500 000 Ft87.5 M Ft 1 434 426 Ft/m2
3 szoba
61 m²
földszint
építés éve:2018

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: A++

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3642815002
Baloghné Járosi Rita
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Panoráma, nyugalom és kényelem otthon a Bujtosi-tó partján Nyíregyháza belvárosának közelében, mégis egy különleges, természetközeli környezetben kínálunk megvételre egy 61 nm-es, tégla építésű, modern elrendezésű társasházi lakást saját garázzsal.Az ingatlan tökéletes választás mindazok számára, akik nem szeretnének kompromisszumot kötni a városi kényelem és a nyugodt, zöld környezet között.
A lakás elrendezése átgondolt és élhető:
- világos nappali amerikai konyhával
- két külön nyíló hálószoba
- külön fürdőszoba és WC
- garázs
Egyéb kényelmi funkciók:
- hűtő-fűtő klíma
- programozható elektromos redőny minden szobában
- ledvilágítás
- teljes bútorzat
Az igazi különlegesség azonban a nappaliból nyíló terasz és a hozzá kapcsolódó pihenőkert, ahonnan páratlan panoráma tárul elénk.
A környezet életérzése valóban egyedi: a tó körüli futópálya, piknikező- és tűzrakóhelyek, valamint a közeli kutyasétáltató mind hozzájárulnak ahhoz, hogy a mindennapok feltöltődéssé váljanak.
A lakáshoz tartozó, közvetlen bejárattal rendelkező garázs nem csupán kényelmi szempontból kiemelkedő, hanem ritka lehetőséget is jelent valódi értéknövelő tényező ebben a kategóriában.
A közelben minden megtalálható, ami a kényelmes élethez szükséges: üzletek, szolgáltatások, benzinkút, étkezési lehetőségek így a természet közelsége mellett a városi élet előnyeiről sem kell lemondani.
Ez az otthon nem csupán egy lakás egy életstílus.Egy hely, ahol a nyugalom és a panoráma minden nap része lehet az életének.Vevőink részére minden szolgáltatásunk díjmentes!Irodánkban szintén díjmentes hitel-, CSOK PLUSZ, Babaváró, Biztosítások ügyintézése!

Irányár 87500000 Ft

Referencia szám: LK064880

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 06.

3 szobás téglalakások ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
1434 e Ft
872 e Ft -65%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
87.5 M Ft m Ft
61.4 m Ft -43%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

53.7 M Ft
3 szoba
83 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

99 M Ft
7 szoba
218 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
3 + 1 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

79.99 M Ft
4 szoba
152 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

53.7 M Ft
3 szoba
83 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

43.5 M Ft
3 + 1 szoba
79 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

39.9 M Ft
2 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

77.5 M Ft
4 szoba
120 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

67.9 M Ft
3 szoba
71 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

43.5 M Ft
2 + 2 szoba
79 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

77 M Ft
3 szoba
61 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

64.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

54.5 M Ft
3 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

79.99 M Ft
4 szoba
152 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

32 M Ft
1 szoba
36 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.9 M Ft
2 szoba
74 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

64.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

77.5 M Ft
4 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

69.8 M Ft
4 szoba
92 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

74.9 M Ft
3 szoba
75 m²