Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Nyíregyháza, 2. emelet

+ 17 kép 1/20
66 000 000 Ft66 M Ft 1 081 967 Ft/m2
3 szoba
61 m²
2. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 677
Érték ingatlan Bákány Zsoltné ev.
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Nyíregyháza belvárosához közel 60,51 m2-es erkélyes lakás várja új lakóit, zárt udvaros tégla építésű (2007-es) társasház 2. emeletén.

A vételár részét képezik a beépített bútorok, a gépesítés , illetve az autó beálló!

Jellemzők:
- műanyag ablakok ( szúnyoghálóval és redőnnyel)
- jó állapotú szaniterek és burkolatok
- minden helyiségben beépített bútorzat ( természetesen maradnak)
- gépesített nagy méretű praktikus konyha külön helyiségben
- klímák biztosítják a kellemes hőérzetet a nyári hónapokban
- gázcirkó fűtés biztosítja az otthon melegét
- a társasház: zárt udvaros: térkövezett, parkosított, a gyerekek számára hinta-homokozó lett kialakítva
- a lakáshoz nagy alapterületű közös tároló tartozik
- kizárólagos használatú gépkocsi beálló tartozik a lakáshoz

Az ingatlan tágas, praktikus elosztású helyiségei: nappali, erkély, 2 hálószoba, konyha, étkező, közlekedő, WC és fürdőszoba.

A lakáshoz külön helyrajzi számon lévő 13,62 m2-es, hidegburkolatú, külön villanyórás, automatakapuval ellátott garázs vásárolható.

Elhelyezkedését tekintve minden van a közelben ( óvoda, iskola, boltok, patika, Kormányhivatal)

A sétáló 10 perc sétával elérhető, ha Ön nem szeret "mindenért autóba ülni", akkor ez Ön lakása!

Hívjon nézzük meg itt nem éri csalódás!

Az ingatlan per és tehermentes.

Amennyiben, hitelt kell felvenni a lakás megvásárlásához, vagy el kell adnia egy ingatlant megoldjuk!

Energetikai tanúsítvány még nem készült.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás téglalakások ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
1082 e Ft
879 e Ft -23%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
66 M Ft m Ft
62.4 m Ft -6%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

77.5 M Ft
4 szoba
120 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

74.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

43.5 M Ft
2 + 2 szoba
79 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

77 M Ft
3 szoba
61 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

54.5 M Ft
3 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

79.99 M Ft
4 szoba
152 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.9 M Ft
2 szoba
74 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

32 M Ft
1 szoba
36 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

73 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

73 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.5 M Ft
2 szoba
78 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

64.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

84.9 M Ft
4 szoba
152 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

67.9 M Ft
3 szoba
71 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

53.7 M Ft
3 szoba
83 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

84.9 M Ft
4 szoba
152 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.8 M Ft
3 szoba
63 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

43.5 M Ft
3 + 1 szoba
79 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

69.8 M Ft
4 szoba
92 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

32 M Ft
1 szoba
36 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.8 M Ft
3 szoba
63 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

77 M Ft
3 szoba
61 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
3 + 1 szoba
120 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Kétegyháza
Eladó családi ház

Kétegyháza

21 M Ft
3 szoba
105 m²
Bag
Eladó ikerház

Bag

93 M Ft