Astora Art House

Eladó téglalakás
Nyíregyháza, Belváros, 1. emelet

+ 5 kép 1/8
59 900 000 Ft59.9 M Ft 935 938 Ft/m2
2 + 1 szoba
64 m²
1. emelet
építés éve:1982

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 278
Ivánku Szabina
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Nyíregyháza közkedvelt, csendes kertvárosi részén kínálunk megvételre egy 64 m²-es, első emeleti, nappali + 2 szobás, amerikai konyhás lakást, mindössze 4 lakásos, rendezett társasházban.

Az ingatlan ideális választás azok számára, akik nyugodt környezetet, modern kialakítást és alacsony fenntartási költséget keresnek.

2019-ben teljes körű felújításon esett át:

– új kondenzációs kombi cirkó kazán

– teljes víz- és villanyvezeték csere

– modern burkolatok minden helyiségben

– 5 ponton záródó biztonsági bejárati ajtó és új beltéri ajtók

– klíma beszerelve

Tágas, napfényes amerikai konyhás nappali, magas minőségű, gépesített konyhabútorral, amely azonnal használható, további ráfordítás nélkül.

A nappaliból 7 m²-es fedett erkély nyílik, amely ideális pihenésre.

– 17 m²-es saját garázs zárt udvaron belül

– 75 m²-es külön, lekerített saját udvarrész

– műanyag nyílászárók redőnnyel és szúnyoghálóval

– beépített, tükrös gardróbszekrény az egyik szobában

– szigetelt társasház, alacsony rezsiköltség

ELHELYEZKEDÉS

Kiváló infrastruktúra, minden fontos szolgáltatás néhány perc sétára elérhető: buszmegálló, üzletek, gyógyszertár, orvosi rendelő, iskola, óvoda, játszótér, cukrászda.

Irányár: 59,9 M Ft

Garázs: 7 M Ft (kötelezően megvásárlandó)

Ez az ingatlan kiváló választás saját otthonnak vagy befektetésnek is. Azonnal költözhető állapot, ritka adottságokkal.

Ne maradjon le róla, az ilyen típusú lakások gyorsan elkelnek.

06 30 278 96 85

Ivánku Szabina
IngatlanBár

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

3 szobás téglalakások ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Belváros m² ár
Nyíregyháza m² ár
936 e Ft
839 e Ft -12%
872 e Ft -7%
Ennek az ára
Belváros átlagár
Nyíregyháza átlagár
59.9 M Ft m Ft
63.7 m Ft 6%
61.4 m Ft 2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, Belváros, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

43.5 M Ft
2 + 2 szoba
79 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
3 + 1 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

53.7 M Ft
3 szoba
83 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

54.5 M Ft
3 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

54.5 M Ft
3 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

105 M Ft
4 szoba
150 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

77.5 M Ft
4 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.5 M Ft
2 szoba
78 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

74.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
3 + 1 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

105 M Ft
4 szoba
150 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.5 M Ft
2 szoba
78 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

43.5 M Ft
2 + 2 szoba
79 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.9 M Ft
2 szoba
74 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

79.99 M Ft
4 szoba
152 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.9 M Ft
2 szoba
74 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

77 M Ft
3 szoba
61 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

69.8 M Ft
4 szoba
92 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

77.5 M Ft
4 szoba
120 m²