Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Nyíregyháza, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
45 900 000 Ft45.9 M Ft 791 379 Ft/m2
3 szoba
58 m²
1. emelet
építés éve:2004

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3642815003
Gaál Zoltán
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó 2 szobás, téglaépítésű lakás Nyíregyházán, a Sólyom utcában.

Nyíregyháza kedvelt, csendes részén, a Sólyom utcában eladásra kínálunk egy 58 m² alapterületű nappali+ 2 szobás, 1. emeleti lakást, négyemeletes, téglaépítésű társasházban.
A lakás jó elosztású, rendezett állapotú, és 1 éve a fűtési rendszer teljes felújításon esett át.
Főbb jellemzők:
Alapterület: 58 m²
Elhelyezkedés: 1. emelet
Épület típusa: téglaépítésű társasház (4 szintes)
Szobák száma: 3Padlóburkolatok: tölgyfa padló, és kerámia
Fűtés-hűtés: új fűtésrendszer, modern gázkazán, hűtő-fűtő klímaNyílászárók: szigetelt fa ablakok
Erkély: francia erkélyTárolás: közös tároló
Elosztás:jól tervezett, praktikus térkihasználás
Elhelyezkedés és környezet:A lakás nyugodt, környezetben található, mégis kiváló közlekedési kapcsolatokkal rendelkezik.
A közelben boltok, buszmegálló, iskola, óvoda, gyógyszertár és egyéb szolgáltatások is elérhetők, így a mindennapi élethez szükséges infrastruktúra teljes körűen biztosított.
Fiatal párok, kis családok vagy akár befektetők számára is ideális választás.
További részletekért és megtekintés egyeztetéséhez kérem, keressen bizalommal!Irodánkban díjmentes CSOK Plusz, Babaváró, hitel- és biztosításügyintézés!
Gaál Zoltán
Tel.: +36 30 949 24 52

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 02. Utoljára módosítva: 2026. 05. 02.

3 szobás téglalakások ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
791 e Ft
879 e Ft 10%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
45.9 M Ft m Ft
62.4 m Ft 26%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

73 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

43.5 M Ft
3 + 1 szoba
79 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

32 M Ft
1 szoba
36 m²
Tiszavasvári
Eladó téglalakás

Tiszavasvári

6.99 M Ft
2 szoba
63 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

74.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

72.5 M Ft
3 + 1 szoba
170 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.9 M Ft
2 szoba
74 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

84.9 M Ft
4 szoba
152 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

74.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

69.8 M Ft
4 szoba
92 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

39.9 M Ft
2 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

53.7 M Ft
3 szoba
83 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

77.5 M Ft
4 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

64.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Tiszavasvári, Kossuth Lajos utca
Eladó téglalakás

Tiszavasvári

18 M Ft
3 szoba
61 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.8 M Ft
3 szoba
63 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

43.5 M Ft
2 + 2 szoba
79 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.5 M Ft
2 szoba
78 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás