Metrodom

Eladó téglalakás
Nyíregyháza, Belváros, 2. emelet

+ 12 kép 1/15
69 000 000 Ft69 M Ft 1 029 851 Ft/m2
2 + 1 szoba
67 m²
2. emelet
építés éve:2008

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 308
Gáva Aliz
Favorit Ingatlan iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Nyíregyházán, Bujtos Csendes övezetében Nappali + 2 szobás + gardrób, erkélyes, 67 nm-es lakás, szigetelt, tégla építésű zárt udvaros társasház 2. emeletén eladó!A lakás jellemzői:

Tágas és világos terekkel rendelkezik - kellemes és otthonos hangulat,
Nappali +2 külön nyíló szobás, – kiváló elrendezés,
Egyedi gázfűtés – szabályozható, költséghatékony,
Klimatizált - kellemes hőérzet minden évszakban,
Műanyag és hőszigetelt fa nyílászárók,
Járólap és laminált padló burkolatok.
Erkély – kellemes kávézós reggelekhez vagy esti pihenéshez
Tehermentes – gyors ügyintézés.

Az ingatlan kiváló adottságokkal rendelkezik akár bővíthető is: a tetőtér alkalmas két különálló szoba és egy fürdőszoba befogadására, így a lakótér rugalmasan az új tulajdonos igényeire szabható.

A lakáshoz igény esetén külön helyrajzi számmal rendelkező, 12 nm-es garázs is vásárolható, melynek ára: +10 M. Ft.

Energetikai besorolás: DC

Ideális választás lehet családoknak, köszönhetően a praktikus elosztásának és frekventált elhelyezkedésének.A lakás rendezett lépcsőházban található, mindenhez közel - üzletek, tömegközlekedés, iskola, óvoda...Amennyiben felkeltette az érdeklődését, várom hívását!Az ingatlan azonosítója: 70053Érdeklődni: +36303089895

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

3 szobás téglalakások ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Belváros m² ár
Nyíregyháza m² ár
1030 e Ft
839 e Ft -23%
872 e Ft -18%
Ennek az ára
Belváros átlagár
Nyíregyháza átlagár
69 M Ft m Ft
63.7 m Ft -8%
61.4 m Ft -12%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, Belváros, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

73 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

105 M Ft
4 szoba
150 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

79.99 M Ft
4 szoba
152 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

72.5 M Ft
3 + 1 szoba
170 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.5 M Ft
2 szoba
78 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

64.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
3 + 1 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

84.9 M Ft
4 szoba
152 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

77 M Ft
3 szoba
61 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

54.5 M Ft
3 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

53.7 M Ft
3 szoba
83 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

69.8 M Ft
4 szoba
92 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

54.5 M Ft
3 szoba
67 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

74.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

43.5 M Ft
3 + 1 szoba
79 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

39.9 M Ft
2 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

77.5 M Ft
4 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

32 M Ft
1 szoba
36 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

67.9 M Ft
3 szoba
71 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

43.5 M Ft
3 + 1 szoba
79 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

73 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás