NapForrás 20 - Buda

Eladó téglalakás
Nyíregyháza, Belváros, Szarvas utca, 4. emelet

+ 17 kép 1/20
45 000 000 Ft45 M Ft 725 806 Ft/m2
2 szoba
62 m²
4. emelet
építés éve:2003

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 4. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3642769703
Havacs-Kormányos Tímea
Duna House - Nyíregyháza, Búza tér

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó fiatalos lakás a Szarvas utcában, kiváló elrendezéssel!

Eladásra kínálunk egy 62 m² alapterületű, nappali + 1 szobás, kiváló elrendezésű társasházi lakást a Szarvas utcában, egy 4. emeleti, 2003-ban ráépítéssel kialakított szinten.

Az ingatlan téglaépítésű, igényesen kialakított, világos és otthonos terekkel rendelkező lakás, amely modern életvitelt biztosít, és ideális választás lehet saját célra vagy befektetésként is.

Főbb jellemzők:
        - 62 m² alapterület
        - nappali + 1 külön nyíló szoba
        - hangulatos loggia
        - 2003-as ráépítés
        - tégla falazat
        - gázcirkó fűtés
        - 2 db klíma
        - műanyag nyílászárók, redőnnyel és rovarhálóval szerelve
        - részben bútorozott állapot 

A lakás egy tiszta, rendezett társasházban található, amely nyugodt és igényes lakókörnyezetet biztosít.

Elhelyezkedése kiváló: infrastruktúrája kiemelkedő, a közelben minden fontos szolgáltatás könnyen elérhető. Az Aldi mindössze 1 perc sétára található, így a mindennapi bevásárlás rendkívül kényelmes.

További lehetőség:
Garázs vásárolható az ingatlanhoz, amelynek ára 7.000.000 Ft.

Amennyiben egy jól kihasználható, modern és kiváló elhelyezkedésű lakást keres, ez az ingatlan remek választás.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

2 szobás téglalakások ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Belváros m² ár
Nyíregyháza m² ár
726 e Ft
894 e Ft 19%
781 e Ft 7%
Ennek az ára
Belváros átlagár
Nyíregyháza átlagár
45 M Ft m Ft
54.7 m Ft 18%
97.2 m Ft 54%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, Belváros, Szarvas utca, 4. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.5 M Ft
2 szoba
78 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

32 M Ft
1 szoba
36 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

105 M Ft
4 szoba
150 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

84.9 M Ft
4 szoba
152 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

39.9 M Ft
2 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

43.5 M Ft
3 + 1 szoba
79 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

39.9 M Ft
2 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.9 M Ft
2 szoba
74 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
3 + 1 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

72.5 M Ft
3 + 1 szoba
170 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

74.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

43.5 M Ft
2 + 2 szoba
79 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

77.5 M Ft
4 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

105 M Ft
4 szoba
150 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

53.7 M Ft
3 szoba
83 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

64.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.9 M Ft
2 szoba
74 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

54.5 M Ft
3 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza