Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Nyíregyháza, Belváros, 1. emelet

+ 3 kép 1/6
46 000 000 Ft46 M Ft 851 852 Ft/m2
2 szoba
54 m²
1. emelet
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Elektromos
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 308
Gáva Aliz
Favorit Ingatlan iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Nyíregyházán, Arany János utcában szigetelt, tégla építésű, társasházban 1. emeleti Teljeskörűen felújított Nappali + 2 külön nyíló szobás, 54 nm-es lakás eladó!Az ingatlan jellemzői:

Felújított állapotú - 3 éve az elektromos áram- és vízvezetékeket cserélték,
Műanyag nyílászárók- redőnnyel felszerelten - hő- és hangszigetelés,
Fűtése: H tarifás Klímával történik- kellemes hőérzet minden évszakban,
Felújított fürdőszoba,
Új beltéri ajtók,
Új Járólap és laminált padló burkolatok,
2 erkélyes- kellemes kávézós reggelekhez vagy esti pihenéshez.

Energetikai besorolás: tulajdonos tájékoztatása szerint folyamatban van, illetve komoly érdeklődés esetén rövid időn belül elkészíttetésre kerül.
Befektetési célra vagy Saját otthonnak is egyaránt kiváló választás!Jól megközelíthető részen található,- mindenhez közel, üzletek, iskola, óvoda, tömegközlekedés, …

Amennyiben felkeltette az érdeklődését, várom hívását!Az ingatlan azonosítója: 69674Érdeklődni: +36303089895

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

2 szobás téglalakások ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Belváros m² ár
Nyíregyháza m² ár
852 e Ft
889 e Ft 4%
892 e Ft 5%
Ennek az ára
Belváros átlagár
Nyíregyháza átlagár
46 M Ft m Ft
55.7 m Ft 17%
48.9 m Ft 6%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, Belváros, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

32 M Ft
1 szoba
36 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

54.5 M Ft
3 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

105 M Ft
4 szoba
150 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

43.5 M Ft
3 + 1 szoba
79 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

77 M Ft
3 szoba
61 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

84.9 M Ft
4 szoba
152 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

39.9 M Ft
2 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

39.9 M Ft
2 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

43.5 M Ft
2 + 2 szoba
79 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

79.99 M Ft
4 szoba
152 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

105 M Ft
4 szoba
150 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

74.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.9 M Ft
2 szoba
74 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

79.99 M Ft
4 szoba
152 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

77 M Ft
3 szoba
61 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.5 M Ft
2 szoba
78 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

73 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

77.5 M Ft
4 szoba
120 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

67.9 M Ft
3 szoba
71 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza