Oasis Residence

Eladó téglalakás
Nyíregyháza, 3. emelet

+ 11 kép 1/14
68 500 000 Ft68.5 M Ft 1 007 353 Ft/m2
3 szoba
68 m²
3. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 439
Kocsis Éva
Favorit Ingatlan iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Nyíregyháza - Malomkert, 68 nm-es, nappali - étkező + 2  szobás lakás, szigetelt,  liftes társasház 3. emeletén, felújított állapotban GARÁZSVÁSÁRLÁSI eladó!
Főbb paraméterek:

- műanyag nyílászáró + redőny
- új beltéri ajtók
- beépített konyhabútor
- 2 külön nyíló szoba
- gázkonvektor fűtés
- fürdőszoba és WC külön helyiségben
- klíma (2 db)
- nagy loggia (10 nm)
Energetikai besorolás: Tulajdonos tájékoztatása szerint folyamatban van, illetve komoly érdeklődés esetén rövid időn belül elkészítésre kerül.
Az ingatlan azonnal birtokba vehető, közös tároló tartozik. A fotókon látható bútorok a vételár részét képezi, a gépesítés megbeszélés tárgya. Az ingatlanhoz 16 nm-es, automata garázskapuval felszerelt, villannyal felszerelt, csempével burkolt garázs vásárolható, melynek ára: 9,9 M Ft. Hívjon, ha szeretné megtekinteni!
Az ingatlan azonosítója: 69597Érdeklődni: +36204394852

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
1007 e Ft
879 e Ft -15%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
68.5 M Ft m Ft
62.4 m Ft -10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, 3. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

69.8 M Ft
4 szoba
92 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.5 M Ft
2 szoba
78 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

43.5 M Ft
2 + 2 szoba
79 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

53.7 M Ft
3 szoba
83 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

67.9 M Ft
3 szoba
71 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

73 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

64.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

77.5 M Ft
4 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

43.5 M Ft
2 + 2 szoba
79 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

53.7 M Ft
3 szoba
83 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

99 M Ft
7 szoba
218 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

105 M Ft
4 szoba
150 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

74.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

72.5 M Ft
3 + 1 szoba
170 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

54.5 M Ft
3 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.9 M Ft
2 szoba
74 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

69.8 M Ft
4 szoba
92 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

39.9 M Ft
2 szoba
67 m²