Oasis Residence

Eladó téglalakás
Nyíregyháza, 1. emelet

+ 7 kép 1/10
65 999 000 Ft65.999 M Ft 1 137 914 Ft/m2
2 szoba
58 m²
1. emelet

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 271
Kovács-Francesco Ádám
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó újépítésű, 1. emeleti, teljesen berendezett 58 m²-es lakás fix bérlővel – befektetőknek ideális lehetőség! Ár: 65 999 000 FtAlapterület: 55m2+5, 72 erkélyÉpítés éve: 2024Emelet: 1. emeletEladásra kínálunk egy 2024-ben épült, modern, 58 m²-es lakást egy rendezett, új építésű társasházban. a lakás teljesen gépesített, bútorozott, minőségi berendezésekkel felszerelt, így  kiváló befektetési lehetőség – jelenleg megbízható, fix albérlővel eladó! Főbb jellemzők: Padlófűtés és hőszivattyús fűtésrendszer, energiatakarékos megoldásokkalKlímával felszerelt lakásTeljesen berendezett és gépesített: prémium bútorok, modern konyhagépekVilágos, modern enteriőrElső emeleti elhelyezkedés, csendes, rendezett házbanParkolási lehetőség:Zárt garázs vásárolható: 18 m² – 10 500 000 FtFelszíni beálló vásárolható: 2 800 000 FtEz a lakás ideális választás befektetők számára, akik egy kockázatmentes, azonnal hozamot termelő ingatlant keresnek. A fix bérlő révén az ingatlan stabil bevételt biztosít. Kovács-Francesco ÁdámIngatlanBár0630/271-9020

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
1138 e Ft
892 e Ft -28%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
65.999 M Ft m Ft
49.3 m Ft -34%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

79.99 M Ft
4 szoba
152 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

79.99 M Ft
4 szoba
152 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

67.9 M Ft
3 szoba
71 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

84.9 M Ft
4 szoba
152 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

99 M Ft
7 szoba
218 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

32 M Ft
1 szoba
36 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

64.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

43.5 M Ft
3 + 1 szoba
79 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

72.5 M Ft
3 + 1 szoba
170 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

43.5 M Ft
3 + 1 szoba
79 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

53.7 M Ft
3 szoba
83 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.9 M Ft
2 szoba
74 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

77.5 M Ft
4 szoba
120 m²
Tiszavasvári
Eladó téglalakás

Tiszavasvári

6.99 M Ft
2 szoba
63 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.5 M Ft
2 szoba
78 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

54.5 M Ft
3 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

39.9 M Ft
2 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.8 M Ft
3 szoba
63 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

39.9 M Ft
2 szoba
67 m²
Nyíregyháza