BAM Living

Eladó téglalakás
Nyíregyháza, 4. emelet

+ 7 kép 1/10
55 500 000 Ft55.5 M Ft 730 263 Ft/m2
3 szoba
76 m²
4. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 4. emelet
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 779
Honfoglaló Ingatlanközvetítő iroda
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Nyíregyházán a Malomkertben, eladó egy szigetelt tégla építésű, akadálymentes, liftes társasházban található, 76 nm-es, 3 szobás, jó állapotú, azonnal költözhető lakás.

A lakás további jellemzői:
- hőszigetelt műanyag nyílászárók, redőnyökkel
- üvegezett, műanyag beltéri nyílászárók
- jó állapotú beépített konyhabútor
- tágas és világos terek
- 6 nm-es redőnyözött erkély
- beépített szekrények
- gázkonvektor fűtés
- három külön nyíló, teljes értékű szoba
- világos konyha, a hozzá kapcsolódó kamrával
- tágas fürdőszoba
- külön WC
- szobákban fa parketta, egyéb helyiségekben járólap burkolat
- saját pincével rendelkezik

A lakás 5. emeletes liftes társasház, 4. emeletén található, így minden korosztály számára megfelelő választás lehet.

Igény szerint a lakás hoz megvásárolható egy 47 nm-es, garázs, amely jelenleg 2 gépkocsi tárolására alkalmas, és a végében egy nagy tároló található.

További információkért, vagy megtekintéssel kapcsolatosan keressen bizalommal.

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás téglalakások ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
730 e Ft
879 e Ft 17%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
55.5 M Ft m Ft
62.4 m Ft 11%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, 4. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

32 M Ft
1 szoba
36 m²
Tiszavasvári
Eladó téglalakás

Tiszavasvári

6.99 M Ft
2 szoba
63 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

77 M Ft
3 szoba
61 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

64.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

74.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

53.7 M Ft
3 szoba
83 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
3 + 1 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

73 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

54.5 M Ft
3 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

79.99 M Ft
4 szoba
152 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

67.9 M Ft
3 szoba
71 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

74.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

77 M Ft
3 szoba
61 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

64.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

43.5 M Ft
2 + 2 szoba
79 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

43.5 M Ft
3 + 1 szoba
79 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

79.99 M Ft
4 szoba
152 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

72.5 M Ft
3 + 1 szoba
170 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás