Eladó téglalakás
Nyíregyháza, Családi ház
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
Nyíregyháza – Jósaváros | Felújított, azonnal költözhető panellakás eladó
Eladásra kínálunk Nyíregyháza Jósavárosának kedvelt részén, rendezett társasházban egy 1. emeleti, 55 m²-es, 1+2 szobás, kiváló elosztású, kelet–nyugati fekvésű panellakást.
A lakás világos, jól szellőző, jó állapotú, azonnal költözhető.
Főbb jellemzők:
emelet, 55 m²
1+2 külön nyíló szoba
Kelet–nyugati tájolás
Külön fürdőszoba és WC
Mért távhő, kedvező rezsi
Burkolatok: járólap, laminált padló, parketta
Fa nyílászárók reluxával
Modern, gépesített konyha – 2024-ben teljeskörűen felújítva
Fürdőszoba 2021-ben felújítva, kényelmes zuhanykabinnal
Alacsony közös költség: 7.800 Ft/hó
A társasház tiszta, rendezett, jó lakóközösséggel. Kiváló választás saját otthonnak vagy befektetésnek egyaránt.
Irányár: 41 millió FtTelefon: 06 20 9268 433
További információért és megtekintésért keressen bizalommal!Az ingatlan azonosítója: 99408Érdeklődni: +36209268433
Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 16. Utoljára módosítva: 2026. 01. 12.
3 szobás téglalakások ára Nyíregyházán
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Nyíregyháza, Családi ház