Eladó téglalakás
Nyíregyháza, 2. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
Világos, jó állapotú lakás a belváros közelében – Nyíregyháza
Eladó Nyíregyháza belvárosának közelében egy 63 m²-es (nettó 56 m²), téglaépítésű, 2. emeleti lakás, egy 2007-ben épült, szigetelt társasházban. A lakóközösség rendezett, a környezet kulturált és nyugodt.
A lakás jó állapotú, azonnal költözhető és tehermentes, így kiváló választás lehet első otthonnak vagy befektetésnek is.
Főbb jellemzők:
63/56 m²-es alapterület
Téglaépítésű, 2. emeleti lakás
2007-ben épült, hőszigetelt épület
Gázcirkó fűtés + klíma
Francia erkély
Közös tároló
Rendezett, belváros közeli környezet
Praktikus elrendezés, világos terek
Ha fontos Önnek a hangulatos lakókörnyezet, a belváros közelsége és az alacsony fenntartási költség, ez a lakás remek lehetőség!
Irányár: 49,9 millió Ft Érdeklődni: +36 20 926 8433Az ingatlan azonosítója: 99091Érdeklődni: +36209268433
Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 23.
2 szobás téglalakások ára Nyíregyházán
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Nyíregyháza, 2. emelet