Astora Art House

Eladó téglalakás
Nyíregyháza, 2. emelet

+ 17 kép 1/20
69 900 000 Ft69.9 M Ft 1 027 941 Ft/m2
2 szoba
68 m²
2. emelet
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 278
Elek Ágnes
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Nyíregyháza Praktiker közelében nappali + 2 szobás lakás eladó
Nyíregyháza Szatmár Lakóparkban 2. emeleti lakások eladók

Nyíregyháza Örökösföld, legkedveltebb lakóparkjának szomszédságában, a SZATMÁR LAKÓPARKBAN, újonnan épülő két 8 lakásos társasházakban eladásra kínálok 2. emeleti lakásokat! A kétszer 8 lakásos társasházban TÖKÉLETES KIVITELEZŐI munka eredménye képpen, a legkorszerűbb anyagok felhasználásával kerülnek megépítésre. A lakások mellett társasházanként 12 garázs is kialakításra kerül, melyek vásárlása nem kötelező a lakásokhoz.

Az építkezés két ütemben zajlik!

„B” lépcsőház várható átadása: 2025. december

A társasház Nyíregyháza Dinamikusan fejlődő részén kerül kivitelezésre. A társasház a belvárostól pár km-re található. Közvetlen környezetében található iskola, óvoda, bolt, orvosi rendelő, de a tömegközlekedés is kiváló.

Ingatlan jellemzői:

– főfalak: Porotherm 30 X-therm Rapid Dryfix (okostégla) falazóelemme, válaszfalak: Porotherm 10 N+F Rapid Dryfix falazóelemmel, lakásokat elválasztó falak: Porotherm 30 AKU Z hanggátló falazóelemmel

– 3 rétegű műanyag nyílászárók kívül barna, belül fehér színben

– 15 cm polisztirol homlokzati hőszigetelő

– választhatóak hideg-, meleg burkolatok, beltéri ajtók, szaniterek

– részletes tervdokumentáció személyes találkozó alkalmával megtekinthető

– mindegyik lakáshoz nagyméretű erkély tartozik

Eladó lakások:

„B” lépcsőház

2. emelet 5. lakás:

62,08 nm lakás + 11,79 nm erkély, ára: 69.900.000 Ft

2. emelet 7. lakás:

71,39 nm lakás + 9,39 nm erkély, ára: 68.500.000 Ft

LAKÁSOK MELLÉ GARÁZS VÁSÁROLHATÓ,MELYEK MÉRETE: 17 NM, ÁRA: 10.000.000 FT+ áfa

A PROJEKT teljes dokumentációja megtekinthető!

Amennyiben felkeltette érdeklődését ez a SZUPER ajánlat, keressen bizalommal! Vevőink számára minden szolgáltatásunk ingyenes és teljeskörű ügyintézést biztosítunk. Szakmailag kiválóan felkészült kollégákkal állunk Ügyfeleink rendelkezésére hogy gördülékeny legyen az ingatlanvásárlás!
Elek Ágnes- ingatlanszakértő, irodavezető +36202785838

Referencia szám: HK-5067917-ZE

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 22. Utoljára módosítva: 2026. 04. 02.

2 szobás téglalakások ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
1028 e Ft
892 e Ft -15%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
69.9 M Ft m Ft
49.3 m Ft -42%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

53.7 M Ft
3 szoba
83 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

105 M Ft
4 szoba
150 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

84.9 M Ft
4 szoba
152 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.9 M Ft
2 szoba
74 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

73 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.9 M Ft
2 szoba
74 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

105 M Ft
4 szoba
150 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.5 M Ft
2 szoba
78 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

74.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

54.5 M Ft
3 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
3 + 1 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

77.5 M Ft
4 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

54.5 M Ft
3 szoba
67 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

67.9 M Ft
3 szoba
71 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

73 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

67.9 M Ft
3 szoba
71 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

39.9 M Ft
2 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

64.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

72.5 M Ft
3 + 1 szoba
170 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza