Avico Greentop

Eladó téglalakás
Nyíregyháza, 2. emelet

+ 11 kép 1/14
46 500 000 Ft46.5 M Ft 738 095 Ft/m2
2 szoba
63 m²
2. emelet
építés éve:2002

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 789
Márton Ferenc
Favorit Ingatlan iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Nyíregyháza, belváros közelében, a Moszkva utcán, tégla építésű (liftes) társasház 2. emeletén 63 nm-es, 2 szoba + nappalis, duplakomfortos, belső szintes, egyedi gázfűtéses, felújítandó lakás, zárt udvari (fix, 14 nm-es) parkolóhellyel eladó. További jellemzők: a 63 nm redukált alapterület (a padlószinten mért alapterület kb. 90 nm), jó belső elosztás, a szobák külön nyílnak, VELUX fa hőszigetelt tetőtéri ablakok, beépített konyhabútor, 2 fürdőszoba WC-vel, 2 klímaberendezés (H-tarifás). Az alsó szinten: előtér, konyha-étkező-nappali (egy légtérben), fürdőszoba (zuhanyzóval, WC-vel). A felső szinten: előtér, 2 szoba, tágas fürdőszoba (fürdőkáddal, WC-vel). Az ár IRÁNYÁR! Energetikai besorolás: CC. Vevőink számára az ingatlanközvetítés díjtalan, a vásárlással kapcsolatos mindenfajta ügyintézésben segítséget nyújtunk! Hivatkozási szám: 68770Az ingatlan azonosítója: 68770Érdeklődni: +36707893944

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

2 szobás téglalakások ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
738 e Ft
892 e Ft 17%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
46.5 M Ft m Ft
49.3 m Ft 6%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

84.9 M Ft
4 szoba
152 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.5 M Ft
2 szoba
78 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

72.5 M Ft
3 + 1 szoba
170 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

73 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.8 M Ft
3 szoba
63 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

72.5 M Ft
3 + 1 szoba
170 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
3 + 1 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

54.5 M Ft
3 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.9 M Ft
2 szoba
74 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

43.5 M Ft
2 + 2 szoba
79 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

39.9 M Ft
2 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
3 + 1 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

105 M Ft
4 szoba
150 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

43.5 M Ft
3 + 1 szoba
79 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

79.99 M Ft
4 szoba
152 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

84.9 M Ft
4 szoba
152 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

74.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

69.8 M Ft
4 szoba
92 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

105 M Ft
4 szoba
150 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

73 M Ft
2 + 1 szoba