Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó luxuslakás – prémium minőség, kompromisszumok nélkül, a Kiss Ernő utcában.
Ár: 76.900.000 Ft Alapterület: 90 m² + 10 m² terasz Szobák száma: 3 hálószoba + nappali Emelet: 3. emelet (3 szintes társasházban) 2022-ben teljes körűen, magas színvonalon felújított, luxus kivitelű lakás eladó egy háromszintes társasház legfelső emeletén. A 90 m²-es lakótérhez egy tágas, 10 m²-es terasz is tartozik, amely ideális reggeli kávézáshoz vagy esti kikapcsolódáshoz. Főbb jellemzők: 3 különnyíló hálószoba Világos nappali Modern, gépesített konyha Kamra a praktikus tárolásért Külön fürdőszoba és WC Kondenzációs gázkazán, radiátoros fűtés Klímaberendezés Prémium minőségű bútorok, amelyek a vételár részét képezik A lakás minden részletében a minőségre és a kényelemre törekedtek, így ide valóban csak költözni kell. Ideális választás mindazoknak, akik kompromisszumok nélküli otthont keresnek kiváló elhelyezkedéssel és igényes kivitelezéssel.
Kovács-Francesco Ádám
Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 15.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Nyíregyháza, Belváros, Kiss Ernő, 3. emelet