River Life

Eladó téglalakás
Nagycenk, 2. emelet

+ 6 kép 1/9
59 900 000 Ft59.9 M Ft 1 089 091 Ft/m2
3 szoba
55 m²
2. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 629
Vargáné Tóth Valéria
Szalay& Kardos Ingatlan Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Azonnal költözhető 3 szobás lakás dupla erkéllyel.
Az épületben a lakások azonnal költözhetőek, már rendelkeznek használatbavételi engedéllyel, Társasház Alapító okirattal és helyrajzi számmal is.

Ehhez a 3 szobás lakáshoz 2 erkély is tartozik.

A társasház megújuló energiát, hőszivattyút is felhasznál, a várható rezsi rendkívül alacsony, a lakások üzemeltetése igen gazdaságos lesz.

A magas műszaki tartalom része minden lakásban a klíma előkészítés is.

Az udvaron található felszíni gépkocsibeálló ára +2,5 M Ft.

Már csak néhány szabad lakás van!

Hívjon bizalommal, örömmel segítek!

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 24. Utoljára módosítva: 2026. 04. 29.

3 szobás téglalakások ára Nagycenken

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nagycenk m² ár
1089 e Ft
796 e Ft -37%
Ennek az ára
Nagycenk átlagár
59.9 M Ft m Ft
46.5 m Ft -29%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nagycenk, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

Győr
Eladó téglalakás

Győr

64.9 M Ft
3 szoba
58 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

82.5 M Ft
2 szoba
66 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

82.6 M Ft
4 szoba
101 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

9.9 M Ft
320 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

53.99 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

99.9 M Ft
3 szoba
84 m²
Fertőd
Eladó családi ház

Fertőd

140.91 M Ft
4 + 2 szoba
190 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

95 M Ft
4 szoba
94 m²
Csorna
Eladó családi ház

Csorna

104.9 M Ft
3 + 1 szoba
144 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

43.7 M Ft
2 szoba
50 m²
Nagycenk
Eladó téglalakás

Nagycenk

45 M Ft
3 szoba
85 m²
Jánossomorja
Eladó családi ház

Jánossomorja

81 M Ft
4 szoba
102 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

89.99 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Nagycenk
Eladó téglalakás

Nagycenk

68.9 M Ft
1 + 2 szoba
62 m²
Jánossomorja
Eladó családi ház

Jánossomorja

82.5 M Ft
4 szoba
102 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

49.5 M Ft
2 szoba
55 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

145.5 M Ft
5 + 1 szoba
150 m²
Nagycenk
Eladó téglalakás

Nagycenk

68.9 M Ft
1 + 2 szoba
62 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

96.9 M Ft
3 szoba
72 m²
Győr, Belváros
Eladó téglalakás

Győr

64.5 M Ft
2 szoba
70 m²
Sopron
Eladó ikerház

Sopron

116 M Ft
4 szoba
130 m²
Győrság
Eladó családi ház

Győrság

429.9 M Ft
12 szoba
1115 m²
Mérges
Eladó családi ház

Mérges

99 M Ft
3 szoba
120 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

54.99 M Ft
3 szoba