Oasis Residence

Eladó téglalakás
Mosonmagyaróvár, földszint

+ 17 kép 1/20
89 990 000 Ft89.99 M Ft 1 046 395 Ft/m2
2 + 1 szoba
86 m²
földszint
építés éve:2000

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: D

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 724
Szabó Attila
OTPip - Győr Bajcsy-Zsilinszky út 27 - OTP Ingatlanpont Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó tehermentes, alacsony fenntartású sorházi lakás saját kerttel Mosonmagyaróváron, a Halászi lakótelep csendes részén.

Az ingatlan 86,2 nm-es, belső kétszintes, kertkapcsolatos társasházi lakás, mely 50 nm-es, kerítéssel körülvett kerttel, fedett, térkövezett terasszal és saját 35 nm - es mélygarázzsal rendelkezik.

Elrendezése: a pinceszinten garázs található, mely tároló jellegű térként is használható. A földszinten amerikai konyhás nappali, külön WC található és lépcsős lejárat a garázsba. A nappaliból lehet kilépni a kerítéssel körbekerített saját kertbe, ahol térkövezett fedett terasz is található. A felső szinten két hálószoba és fürdőszoba van és tárolásra alkalmas padlástér. A lakás teljes felújításon esett át. Hűtő-fűtő klíma, külső szigetelés, redőnnyel és szúnyoghálóval felszerelt nyílászárók kerültek beépítésre és gépesített, vadonatúj konyhabútor. A könnyűszerkezetes építési módnak és a korszerű fűtési rendszernek köszönhetően a fenntartási költségek rendkívül kedvezőek. Egyik különlegessége az ingatlannak a 35 nm-es többfunkciós mélygarázs és a plusz extra parkolási lehetőségek.

A lakás jelenleg részben bútorozatlan, de a korábbi fotók tükrözik a tulajok által berendezett szobák és helyiségek harmóniáját és a praktikus elrendezést.

Ideális választás pároknak vagy kisgyermekes családoknak, akiknek fontos a kertkapcsolat és a városi kényelem ötvözete.

Referenciaszám: M326061

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 19.

3 szobás téglalakások ára Mosonmagyaróváron

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Mosonmagyaróvár m² ár
1046 e Ft
1030 e Ft -2%
Ennek az ára
Mosonmagyaróvár átlagár
89.99 M Ft m Ft
68.2 m Ft -32%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Mosonmagyaróvár, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Mosonmagyaróvár, Tímár utca
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

64.846 M Ft
3 szoba
66 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

52.99 M Ft
4 szoba
78 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

15.9 M Ft
1 szoba
40 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

75.65 M Ft
3 szoba
62 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

76 M Ft
4 szoba
75 m²
Nagycenk
Eladó téglalakás

Nagycenk

59.9 M Ft
1 + 2 szoba
54 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

38 M Ft
2 szoba
72 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

39.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

73.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
46 m²
Győr, Sziget, Knézich utca
Eladó téglalakás

Győr

79 M Ft
3 szoba
98 m²
Mosonmagyaróvár, Tímár utca
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

73.928 M Ft
3 szoba
70 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

57.75 M Ft
3 szoba
58 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

114 M Ft
4 szoba
94 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

89 M Ft
4 szoba
112 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

96.9 M Ft
3 szoba
72 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

76.75 M Ft
3 szoba
61 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

53 M Ft
3 szoba
100 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás