Eladó téglalakás
Miskolc, 1. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
Belvároshoz közel, első emeleti, teljeskörűen felújított, 44 nm-es, erkélyes téglalakás eladó!
Az ingatlan egyedi kialakítású, páratlan hangulatú, ablakai és erkélye lombkoronákra néz, utcazaj mentes. Frissen elkészült, teljeskörű felújításon esett át, külön zárható pincerész tartozik hozzá, jó lakóközösség és kiváló közlekedés jellemzi.
Jelenlegi elosztása szerint tágas konyha és nappali került kialakításra, egy jelenleg félig nyitott háló, mely igény esetén teljesen elzárható, egy járható gardrób, előszoba beépített szekrényekkel és egy zuhanyzósra kialakított fürdőszoba.
Az összes villamosvezeték cserére került, az órától a megszakítókig is!! A villamoshálózati kapacitást növeltük, mivel egy magas minőségű Gree hűtő-fűtő klíma és egy Ariston okos bojler is felszerelésre került.
A lakás teljes fűtéskorszerűsítésen esett át, így a fűtést radiátorokon keresztül egy vadonatúj MIKA-6 EU kazán biztosítja. Az kazánhoz rézcső vezeték került kiépítésre, a radiátorokhoz a csövek a falban futnak, a radiátorok és törölköző szárító egyedileg színre lettek színterezve.
Az összes nyílászáró cserére került, kétrétegű hőszigetelt műanyag ablakok és erkélyajtó került beépítésre. A bejárati ajtó egy antracit HI-SEC biztonsági ajtóra lett cserélve.
Teljesen új víz és szennyvíz hálózat került 5 rétegű csővel presselt idomokkal szerelve.
A lakásban glettelt, frissen festett falak találhatók, az összes burkolat magas minőségű anyaghasználattal cserére került.
Az ár tartalmazza a vadonatúj kiváló minőségben beépített konyhabútort, mely beépített hűtővel, beépített sütővel és beépített mikróval lett szerelve, melyek szintén benne vannak az eladási árban.
Az erkély teljesen újra lett burkolva, az erkélykorlátok cserére kerültek, és lézervágott, színterezett betéteket kapott.
Az ingatlanban magas minőségű design lámpák lettek felszerelve, melyek szintén a vételár részét képezik.
Az ingatlan a belváros és Selyemrét városrész peremén, rendkívül jó közlekedéssel, csendes, rendezett utcában található.
Tehermentes, azonnal költözhető!!!
Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 30. Utoljára módosítva: 2026. 05. 30.
2 szobás téglalakások ára Miskolcon
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Miskolc, 1. emelet