NapForrás 20 - Buda

Eladó téglalakás
Miskolc, Belváros, Melinda utca, 4. emelet

+ 17 kép 1/20
49 900 000 Ft49.9 M Ft 683 562 Ft/m2
3 szoba
73 m²
4. emelet
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 4. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 978
Airizer Csabáné
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Luxus és kényelem Miskolc szívében!
Teljesen felújított, 73 nm-es lakás eladó a Melinda utcában!
Miskolc belvárosának egyik legkedveltebb részén, a Melinda utcában eladó egy, prémium minőségben felújított, 73 négyzetméteres lakás.
Az ingatlan egy rendezett, négyemeletes épület legfelső szintjén található, így csendes, privát életteret biztosít lakóinak.
A lakás legfőbb jellemzői:
Kiváló elrendezés: 3 teljesen külön nyíló szoba, amely ideális családoknak vagy pároknak is
Exkluzív burkolatok:
A szobákban elegáns szalagparketta, a nappaliban egyedi, limitált szériás laminált parketta, a többi helyiségben pedig modern járólap található.
Maximális biztonság és szigetelés:
Új, prémium biztonsági bejárati ajtó, valamint új, redőnnyel felszerelt műanyag nyílászárók gondoskodnak a nyugalomról és az alacsony rezsiről.
Teljes körű felújítás: A villany- és vízvezetékek cseréjétől kezdve a burkolatokig minden megújult, Önnek már csak a költözéssel kell foglalkoznia.
Lokáció és környezet: A lakás elhelyezkedése verhetetlen. Miskolc belvárosa gyalogosan is percek alatt elérhető. A közvetlen közelben boltok, iskolák, óvodák, orvosi rendelők és kiváló tömegközlekedési lehetőségek találhatók. Minden adott a kényelmes, városi élethez.
Finanszírozás és hitelügyintézés:
Az ingatlan tehermentes, és államilag támogatott hitel (például CSOK Plusz) is igénybe vehető rá!
Irodánk bankfüggetlen, teljes körű és díjmentes hitelügyintézéssel segíti Önt a vásárlásban. A piacon elérhető összes bank ajánlatát versenyeztetjük, hogy Ön a legkedvezőbb feltételeket kapja.
Ne hagyja ki ezt a ritka lehetőséget a belvárosban!
További információért és az ingatlan megtekintéséhez hívjon bizalommal, akár hétvégén is!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

3 szobás téglalakások ára Miskolcon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Belváros m² ár
Miskolc m² ár
684 e Ft
627 e Ft -9%
797 e Ft 14%
Ennek az ára
Belváros átlagár
Miskolc átlagár
49.9 M Ft m Ft
49.1 m Ft -2%
63.1 m Ft 21%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Miskolc, Belváros, Melinda utca, 4. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Miskolc, Keleti városrész, József Attila
Eladó téglalakás

Miskolc

27.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Miskolc, Belváros, Kazinczy Ferenc utca
Eladó téglalakás

Miskolc

74.9 M Ft
3 szoba
98 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

65.34 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
Ózd
Eladó téglalakás

Ózd

4.99 M Ft
2 szoba
55 m²
Miskolc, Új Diósgyőr, Torontáli utca
Eladó téglalakás

Miskolc

19.99 M Ft
2 szoba
49 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

54.9 M Ft
3 szoba
122 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

9.5 M Ft
2 szoba
59 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

74.1 M Ft
2 szoba
77 m²
Tiszaújváros, Verebély utca
Eladó téglalakás

Tiszaújváros

23.9 M Ft
1 + 1 szoba
39 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

54.45 M Ft
2 szoba
51 m²
Sátoraljaújhely
Eladó téglalakás

Sátoraljaújhely

32.9 M Ft
4 szoba
105 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

65.34 M Ft
3 szoba
60 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

9.5 M Ft
2 szoba
59 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

75.982 M Ft
3 szoba
77 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

51.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Ózd
Eladó téglalakás

Ózd

16.9 M Ft
250 m²
Miskolc, Bábonyibérc
Eladó téglalakás

Miskolc

35.9 M Ft
1 + 1 szoba
34 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

69.7 M Ft
3 szoba
60 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

68.99 M Ft
3 szoba
76 m²
Miskolc
Eladó téglalakás