Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Miskolc, 3. emelet

+ 12 kép 1/15
38 490 000 Ft38.49 M Ft 874 773 Ft/m2
1 + 1 szoba
44 m²
3. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 292
Ádám Tímea
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Miskolc Bulgárföld városrész Fehér Akác lakóparkjában, egy 44 m2 alapterületű 1,5 szobás 3. emeleti teljesen felújított lakás eladó!

Helyiséglista: előszoba, amerikai konyhás nappali, hálószoba, fürdőszoba, wc helyiség, erkély, pincerész!

Az ingatlan ablakai új műanyag szerkezetűek redőnnyel szúnyoghálóval ellátottak, a bejárati ajtó több ponton záródó biztonsági! A villamos hálózat cserélve lett! Fűtése gázkazánnal megoldott, a hőleadás új lapradiátorokkal történik! A szobák külön nyílnak, laminált lappal borítottak falaik festettek! A többi helyiség járólappal burkolt !A fürdőszoba is teljesen felújított a vízvezetékek cseréje megtörtént! A wc külön helyiségben kapott helyet! A nappali amerikai konyhás stílusú, a konyhába egyedi konyhabútor került beszerelésre gépekkel együtt! A nappaliban klímagép is megtalálható! A lakás része egy nagyméretű fedett terasz is! A társasház téglából épült, három emeletes, közös zárható pince tartozik az ingatlanhoz!
A házon belül portaszolgálat, valamint biztonsági kamerák is helyet kaptak! A társasház udvara zárt, parkolni az udvaron belül is lehetséges, illetve játszótér, szalonnasütő is az udvar részét képezik!
Közelben megtalálható bolt, buszmegálló!
Az ingatlan tehermentes!

AZ ÁR ALKUKÉPES!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Miskolcon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Miskolc m² ár
875 e Ft
608 e Ft -44%
Ennek az ára
Miskolc átlagár
38.49 M Ft m Ft
70.5 m Ft 45%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Miskolc, 3. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

51.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

59.45 M Ft
2 szoba
43 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

58.5 M Ft
4 szoba
119 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

69.7 M Ft
3 szoba
60 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

54.9 M Ft
3 szoba
122 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

54.45 M Ft
2 szoba
51 m²
Tiszaújváros, Verebély utca
Eladó téglalakás

Tiszaújváros

23.9 M Ft
1 + 1 szoba
39 m²
Miskolc, Belváros, Kazinczy Ferenc utca
Eladó téglalakás

Miskolc

74.9 M Ft
3 szoba
98 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

54.9 M Ft
3 szoba
122 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

54.45 M Ft
2 szoba
51 m²
Miskolc, Bábonyibérc
Eladó téglalakás

Miskolc

35.9 M Ft
1 + 1 szoba
34 m²
Ózd
Eladó téglalakás

Ózd

8.9 M Ft
2 szoba
57 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

163.35 M Ft
4 szoba
110 m²
Ózd
Eladó téglalakás

Ózd

16.9 M Ft
250 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

65.34 M Ft
3 szoba
60 m²
Sátoraljaújhely
Eladó téglalakás

Sátoraljaújhely

17 M Ft
2 szoba
52 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

65.34 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

65.34 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

68.99 M Ft
3 szoba
76 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

9.5 M Ft
2 szoba
59 m²
Miskolc, Belváros, Kazinczy Ferenc utca
Eladó téglalakás

Miskolc

74.9 M Ft
3 szoba