River Life

Eladó téglalakás
Miskolc, 4. emelet

+ 6 kép 1/9
85 823 325 Ft85.823 M Ft 1 532 559 Ft/m2
1 + 1 szoba
56 m²
4. emelet
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Elektromos
Emelet: 4. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 439
dr. Rohács Andrea
OTP IP Miskolc Corvin 1-3

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Belvárosi prémium újépítésű lakások Miskolc szívében. Ha belvárosi életet akarsz kompromisszumok nélkül, ez a projekt pontosan erről szól: újépítésű társasház a történelmi belvárosi szívében, pár lépésre mindentől, ami számít - kávézók, éttermek, irodák, szolgáltatások, kultúra, ügyintézés. Miért különleges a lokáció Belváros szíve - Régiposta utca, Bazár tömb, nagyvárosi hangulat, valódi központi elhelyezkedés. Olyan környék, ahol az ingatlan nem csak lakás, hanem életstílus és értékállóság. Kiváló választás saját célra és befektetésnek egyaránt. A házban változatos lakásmix készül: a jól kiadható garzonoktól a kényelmes 2 szobás otthonokon át egészen a 3 szobás, tágasabb lakásokig. A felsőbb szinteken tetőtéri karakter és extra fényes lakóterek. A projektben megjelennek teraszos megoldások és hatalmas közösségi tetőterasz is. A belvárosban ez ritka érték. Műszaki tartalom, ami a jövőnek épül: hőszivattyús rendszer, padlófűtés az egyenletes, komfortos hőérzetért, mennyezethűtés a nyári kényelemért kültéri egységek zúgása nélkül. A kategóriás energetikai besorolás - alacsonyabb rezsi, jobb értéktartás. Prémium anyaghasználat, minőségi burkolatok. A belvárosban a parkolás mindig kérdés. Itt nem az: mélygarázs készül, és a ház lifttel kapcsolja össze a szinteket - a hétköznapi komfortot ez adja meg igazán. A lakások 40%-a már elkelt! Hívj, és válasszuk ki a tiédet együtt, mielőtt lemaradsz!
OTP Banki hátterünknek köszönhetően finanszírozási igényekben (pl. Otthon Start Hitelprogram, Babaváró, Falusi CSOK, CSOK Plusz, Lakáshitel, Személyi kölcsön stb.), illetve biztosítások tekintetében is díjmentesen, soron kívüli ügyintézéssel segítem ügyfeleim! Referenciaszám: M324663

Referencia szám: M324663

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Miskolcon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Miskolc m² ár
1533 e Ft
780 e Ft -97%
Ennek az ára
Miskolc átlagár
85.823 M Ft m Ft
43.9 m Ft -95%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Miskolc, 4. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Ózd
Eladó téglalakás

Ózd

4.99 M Ft
2 szoba
55 m²
Sátoraljaújhely
Eladó téglalakás

Sátoraljaújhely

32.9 M Ft
4 szoba
105 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

65.34 M Ft
3 szoba
60 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

54.45 M Ft
2 szoba
51 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

68.99 M Ft
3 szoba
76 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

69.7 M Ft
3 szoba
60 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

54.9 M Ft
3 szoba
122 m²
Sátoraljaújhely
Eladó téglalakás

Sátoraljaújhely

17 M Ft
2 szoba
52 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

32.5 M Ft
1 + 1 szoba
49 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

65.34 M Ft
3 szoba
60 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

65.34 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
Miskolc, Új Diósgyőr, Torontáli utca
Eladó téglalakás

Miskolc

19.99 M Ft
2 szoba
49 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

51.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

65.34 M Ft
3 szoba
60 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

51.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

32.5 M Ft
1 + 1 szoba
49 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

69.7 M Ft
3 szoba
60 m²
Miskolc, Bábonyibérc
Eladó téglalakás

Miskolc

35.9 M Ft
1 + 1 szoba
34 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

59.45 M Ft
2 szoba
43 m²
Miskolc, Bábonyibérc
Eladó téglalakás

Miskolc

35.9 M Ft
1 + 1 szoba
34 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

58.5 M Ft
4 szoba
119 m²
Miskolc, Új Diósgyőr, Torontáli utca