BAM Living

Eladó téglalakás
Miskolc, 1. emelet

+ 15 kép 1/18
75 000 000 Ft75 M Ft 914 634 Ft/m2
2 + 1 szoba
82 m²
1. emelet
építés éve:2006

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 801
Csendom Orsolya
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Megvásárlásra kínál irodánk egy 2006-ban épült, téglaépítésű, 82 nm-es, DNy-i fekvésű, napfényes első emeleti, társasházi lakást Miskolc kedvelt részén a Feszty Árpád úton.

Az ingatlan elrendezése kiváló:

- előtér beépített szekrénnyel
- 35 nm-es tágas nappali
- konyha étkezővel
- spajz
- külön nyíló hálószobák 4 és 12 nm
- fürdőszoba WC-vel, valamint külön vendég WC
- 4 nm-es terasz

A lakás fűtését új, egyedi gázkazán biztosítja, amely a melegvizet is szolgáltatja. A komfortérzetről klímaberendezés gondoskodik.
A nyílászárók műanyagok, redőnnyel és szúnyoghálóval felszerelve.
A szobákban laminált parketta, a többi helyiségben kerámia burkolat található.

A lakás alacsony rezsiköltségű, a közös költség 16.190 Ft, amely tartalmazza a szemétdíjat és a társasház felújítási alapját.

Az ingatlanhoz tartozik továbbá:

• teremgarázs beálló és külön tároló melyek együttesen vásárolhatók meg 8000.000.- forintért.

Igény esetén a bútorzattal együtt is megvásárolható mely megbeszélés tárgyát képezi.

A Feszty Árpád út Miskolc kedvelt, nyugodt lakóövezetében helyezkedik el. A környéket családi házak és kisebb társasházak jellemzik, zöld környezettel és csendes utcákkal. A mindennapi élethez szükséges szolgáltatások könnyen elérhetők: a közelben találhatók üzletek, iskola, óvoda, gyógyszertár és tömegközlekedési megállók, így a város többi része gyorsan megközelíthető.

Az elhelyezkedés ideális azok számára, akik szeretnék ötvözni a nyugodt lakókörnyezetet a városi infrastruktúra előnyeivel. A belváros autóval, tömegközlekedéssel és gyalog is rövid idő alatt elérhető.

Világos, jól élhető otthon, amely ideális választás családok számára vagy akár befektetési célból is.

Ingyenes, bank semleges hitelügyintézésben és az adásvétel lebonyolításában is rendelkezésre állunk.
További információért és megtekintésért keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Miskolcon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Miskolc m² ár
915 e Ft
812 e Ft -13%
Ennek az ára
Miskolc átlagár
75 M Ft m Ft
65.1 m Ft -15%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Miskolc, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

58.24 M Ft
2 szoba
63 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

59.94 M Ft
2 szoba
51 m²
Miskolc, Bábonyibérc
Eladó téglalakás

Miskolc

35.9 M Ft
1 + 1 szoba
34 m²
Miskolc, Bábonyibérc
Eladó téglalakás

Miskolc

35.9 M Ft
1 + 1 szoba
34 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

54.45 M Ft
2 szoba
51 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

59.94 M Ft
2 szoba
51 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

68.99 M Ft
3 szoba
76 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

75.982 M Ft
3 szoba
77 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

32.5 M Ft
1 + 1 szoba
49 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

54.45 M Ft
2 szoba
51 m²
Miskolc, Belváros, Kazinczy Ferenc utca
Eladó téglalakás

Miskolc

74.9 M Ft
3 szoba
98 m²
Miskolc, Keleti városrész, József Attila
Eladó téglalakás

Miskolc

27.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Ózd
Eladó téglalakás

Ózd

16.9 M Ft
250 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

59.45 M Ft
2 szoba
43 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

163.35 M Ft
4 szoba
110 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

65.34 M Ft
3 szoba
60 m²
Putnok
Eladó téglalakás

Putnok

13.6 M Ft
3 szoba
123 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

65.34 M Ft
3 szoba
60 m²
Sárospatak, Tompa Mihály utca
Eladó téglalakás

Sárospatak

23.9 M Ft
2 szoba
62 m²
Miskolc, Belváros, Kazinczy Ferenc utca
Eladó téglalakás

Miskolc

74.9 M Ft
3 szoba
98 m²
Miskolc
Eladó téglalakás