Astora Art House

Eladó téglalakás
Miskolc, Belváros, Augusztus 20. utca, földszint

+ 5 kép 1/8
23 990 000 Ft23.99 M Ft 666 389 Ft/m2
1 szoba
36 m²
földszint
építés éve:1960

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Komfort: Komfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 573
Rimmel Béláné
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Miskolcon az Augusztus 20 utcában földszinti 36 nm-es lakás, eladó. Az ingatlan jó állapotú, fűtése gázkonvektorral történik. A lakásban 1 szoba , konyha, kis kamrával, fürdőszoba wc-vel, valamint előszoba található. Ajánlom fiatal pároknak, idősebbeknek, vagy akár befektetőknek. Ha felkeltettem érdeklődését hívjon bizalommal. Teljes körű szolgáltatással, ingyenes hiteltanácsadással várom az ügyfeleket.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 26. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

1 szobás téglalakások ára Miskolcon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Miskolc m² ár
666 e Ft
748 e Ft 11%
Ennek az ára
Miskolc átlagár
23.99 M Ft m Ft
26.8 m Ft 11%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Miskolc, Belváros, Augusztus 20. utca, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

51.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

58.5 M Ft
4 szoba
119 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

59.45 M Ft
2 szoba
43 m²
Miskolc, Bábonyibérc
Eladó téglalakás

Miskolc

35.9 M Ft
1 + 1 szoba
34 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

59.94 M Ft
2 szoba
51 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

178 M Ft
4 szoba
110 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

54.9 M Ft
3 szoba
122 m²
Miskolc, Új Diósgyőr, Torontáli utca
Eladó téglalakás

Miskolc

19.99 M Ft
2 szoba
49 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

61.938 M Ft
3 szoba
60 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

65.34 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
Ózd
Eladó téglalakás

Ózd

16.9 M Ft
250 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

69.7 M Ft
3 szoba
60 m²
Miskolc, Keleti városrész, József Attila
Eladó téglalakás

Miskolc

27.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

79.9 M Ft
4 szoba
90 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

68.99 M Ft
3 szoba
76 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

9.5 M Ft
2 szoba
59 m²
Sátoraljaújhely
Eladó téglalakás

Sátoraljaújhely

17 M Ft
2 szoba
52 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

68.99 M Ft
3 szoba
76 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

178 M Ft
4 szoba
110 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

51.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

79.9 M Ft
4 szoba
90 m²
Miskolc, Új Diósgyőr, Torontáli utca