City Pearl

Eladó téglalakás
Miskolc, 1. emelet

+ 4 kép 1/7
58 900 000 Ft58.9 M Ft 950 000 Ft/m2
2 szoba
62 m²
1. emelet
építés éve:2024

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3646769704
Petrovics Edina
Duna House Miskolc

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Új építésű, modern otthonok Miskolcon – Bodó-tetőn

Ha csendes környezetre vágysz, de fontos számodra a belváros közelsége, akkor a Bodó-tető legújabb, 4. ütemében épült modern, energiatakarékos lakások ideális választást jelenthetnek számodra.

Választható lakástípusok (erkéllyel, lifttel, kertkapcsolatos opcióval):

63 m² – nappali + 1 szoba

77 m² – nappali + 2 szoba

100 m² – nappali + 2 szoba

137 m² – nappali + 3 szoba

Fő előnyök:

- korszerű hőszivattyús fűtés-hűtés fan-coil rendszerrel

- kiváló hő- és hangszigetelés

- minőségi anyagok, tapasztalt beruházó

- zárt, biztonságos lakópark játszótérrel, parkosított zöldfelületekkel

- gyors birtokbaadás

Az ár a szaniterezett fürdőt tartalmazza, a konyha és a bútorzat nélkül kerül átadásra – így saját ízlésed szerint alakíthatod ki új otthonod.

Referencia szám: PR039114/LK/24515-ZE

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 14. Utoljára módosítva: 2026. 01. 13.

2 szobás téglalakások ára Miskolcon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Miskolc m² ár
950 e Ft
775 e Ft -23%
Ennek az ára
Miskolc átlagár
58.9 M Ft m Ft
43.5 m Ft -35%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Miskolc, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

61.938 M Ft
3 szoba
60 m²
Miskolc, Új Diósgyőr, Torontáli utca
Eladó téglalakás

Miskolc

19.99 M Ft
2 szoba
49 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

68.99 M Ft
3 szoba
76 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

68.99 M Ft
3 szoba
76 m²
Putnok
Eladó téglalakás

Putnok

13.6 M Ft
3 szoba
123 m²
Miskolc, Bábonyibérc
Eladó téglalakás

Miskolc

35.9 M Ft
1 + 1 szoba
34 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

74.1 M Ft
2 szoba
77 m²
Ózd
Eladó téglalakás

Ózd

8.9 M Ft
2 szoba
57 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

9.5 M Ft
2 szoba
59 m²
Miskolc, Keleti városrész, József Attila
Eladó téglalakás

Miskolc

27.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

58.5 M Ft
4 szoba
119 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

73.718 M Ft
3 szoba
60 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

54.9 M Ft
3 szoba
122 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

65.34 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

32.5 M Ft
1 + 1 szoba
49 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

60.639 M Ft
2 szoba
51 m²
Ózd
Eladó téglalakás

Ózd

4.99 M Ft
2 szoba
55 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

68.99 M Ft
3 szoba
76 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

79.9 M Ft
4 szoba
90 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

51.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

51.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

59.94 M Ft
2 szoba
51 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc