Eladó téglalakás
Mezőhegyes, 1. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
63 284 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
82 976 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
94 925 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
124 464 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
126 567 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
165 952 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
CSAK az OTP Ingatlanpont kínálatában!
Eladó Békés vármegyében, Mezőhegyes település városközpontjában egy 2 szoba, előszoba, étkező, konyha, tároló, fürdőszoba és külön WC helyiségekből álló, nagyon jó állapotú, 66 m2-es, első emeleti TÉGLA lakás!!
A lakásban a teljes villanyhálózat ki lett cserélve, új műanyag ablakok és új bejárati ajtó kerültek beszerelésre. Az ablakok mindegyike egyedi tervezés, a Gyula ablak által. Teljesen felújított fürdőszoba, új villanybojler és komplett új vízvezeték és szennyvíz hálózat került kiépítésre.
A szobákban a parketta fel lett csiszolva és újra lett lakkozva.
A lakás fűtését hűtő-fűtő klíma és egy felújított állapotú csempekályha biztosítja.
Az épület első emeletén található lakásnak jelenleg nincs egy szomszédja sem, így Ön teljes csendet és nyugalmat élvezhet. A lakáshoz közös udvar tartozik, ahová autóval is be lehet állni, és pince is tartozik hozzá.
A lakást még albérlő lakja, de hamarosan üres lesz. A lakás bútorok nélkül eladó, de a konyhabútor és a tárolóban lévő polc része a vételárnak.
A közös költség 10.000,-Ft/hó.
Parkolás a ház udvarán lehetséges.
A lakás mind családoknak, mind fiatal vagy idősebb pároknak, mind egyedülállóknak tökéletes lehet jó elhelyezkedése, jó állapota és mérete alapján. A lakás azonnal beköltözhető állapotú.
A lakás nagyon közel van a pályázat keretében megújuló Petőfi sétányhoz, a Vasútállomáshoz, az egyik orvosi rendelőhöz, több bolthoz, és a postához is.
A társasház két szintes, padlásteres, annak épületében 1-2 éven belül tervezik a tető cseréjét.
Az ingatlan tehermentes, arra Otthon Start hitel, lakáshitel, babaváró támogatás felvehető, melynek ingyenes elintézésében szintén gyors és szakértő segítséget nyújtunk önnek igény esetén!
A lakás megfelel az Otthon Start Hitelprogram feltételeinek!
A lakás az adásvétel után szinte azonnal birtokba vehető.
Ha felkeltettem érdeklődését, keressen bizalommal! Vagy esetleg ingatlant adna el? Akkor is keressen bátran a megadott telefonszámon! Akár ingyenes árkalkulációt is szívesen végzünk Önnek, további kötöttségek nélkül!
Hirdetés feltöltve: 2026. 07. 01.
2 szobás téglalakások ára Mezőhegyesen
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Mezőhegyes, 1. emelet