Metrodom

Eladó téglalakás
Kecskemét, 2. emelet

+ 6 kép 1/9
42 500 000 Ft42.5 M Ft 988 372 Ft/m2
2 szoba
43 m²
2. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 978
Király és Társa Ingatlaniroda
Király és Társa Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Kecskemét közkedvelt városrészében, Homokbányán eladó egy jó állapotú 43 nm-es franciaerkélyes, 2. emeleti lakás!

Irányár: 42,5 M Ft
Király Szabolcs
+36209786515

Főbb jellemzők:
• 43 nm alapterület
• amerikai konyhás nappali
• külön hálószoba
• jó állapotú
• 2. emeleti elhelyezkedés
• világos, barátságos lakás
• rendezett, csendes környezet
• kiváló választás saját otthonnak vagy befektetésnek

A környék infrastruktúrája kiváló, a közelben boltok, számos sportolási és kikapcsolódási lehetőség könnnyedén elérhető !
Személyes megtekintésért és bővebb információért várom megtisztelő hívását !

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 22.

2 szobás téglalakások ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
988 e Ft
969 e Ft -2%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
42.5 M Ft m Ft
56.4 m Ft 25%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

85.7 M Ft
3 szoba
62 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

99 M Ft
5 szoba
129 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

37.99 M Ft
2 szoba
70 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

110 M Ft
5 szoba
132 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

44.8 M Ft
3 szoba
66 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

24.9 M Ft
1 szoba
37 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

85.7 M Ft
3 szoba
62 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

149.5 M Ft
1 szoba
620 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

86 M Ft
2 szoba
58 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

110 M Ft
5 szoba
132 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

52.8 M Ft
2 szoba
55 m²
Kalocsa
Eladó téglalakás

Kalocsa

74.5 M Ft
3 szoba
255 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

145 M Ft
3 szoba
79 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

99 M Ft
5 szoba
129 m²
Soltvadkert
Eladó téglalakás

Soltvadkert

69.99 M Ft
3 + 1 szoba
85 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

38.9 M Ft
3 szoba
92 m²
Izsák
Eladó téglalakás

Izsák

15.3 M Ft
2 szoba
63 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

86 M Ft
2 szoba
58 m²
Kecskemét, Mária-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

83.2 M Ft
2 szoba
57 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

81 M Ft