Avico Greentop

Eladó téglalakás
Kecskemét, 2. emelet

+ 9 kép 1/12
77 000 000 Ft77 M Ft 1 084 507 Ft/m2
3 szoba
71 m²
2. emelet
építés éve:2005

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Geotermikus
Emelet: 2. emelet
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV, Telefon
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: C

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 212
Ábrók István
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

BELVÁROSI 2 HÁLÓ+ NAPPALIS GEOTERMIKUS LAKÁS FAL HŰTÉS/FŰTÉSSEL!

Jellemzők:

-70,8nm
-falfűtés és falhűtés geotermikus energiával
-csendes rendezett lépcsőház
-belső hangulatos közösségi udvar
-2005-ös építésű tégla társasház
-szigetelt homlokzat
-kedvező rezsi
-szigetelt műanyag nyílászárók redőnnyel, szúnyoghálóval
-2. emelet
-buszmegálló közvetlen közelben
-Kecskemét városban a Czolner tér közelében helyezkedik el, intézmények, boltok könnyen elérhetőek
-megvásárolható külön helyrajzi számon lévő garázs villannyal, elektromos kapuval

FIX ÁR: 77 M ft.

Érdeklődni hétfőtől szombatig!
06-20/212-4883

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 29. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás téglalakások ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
1085 e Ft
1074 e Ft -1%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
77 M Ft m Ft
76.9 m Ft 0%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

72.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Soltvadkert
Eladó téglalakás

Soltvadkert

69.99 M Ft
3 + 1 szoba
85 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

44.8 M Ft
3 szoba
66 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

77 M Ft
2 szoba
57 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

92 M Ft
5 szoba
152 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

69.99 M Ft
2 szoba
81 m²
Baja, Jelky András tér
Eladó téglalakás

Baja

65 M Ft
3 szoba
75 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

65 M Ft
3 szoba
75 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

38.9 M Ft
3 szoba
92 m²
Izsák
Eladó téglalakás

Izsák

15.3 M Ft
2 szoba
63 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

88.4 M Ft
3 szoba
67 m²
Bácsalmás
Eladó téglalakás

Bácsalmás

7.49 M Ft
3 szoba
77 m²
Kecskemét, Mária-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

83.2 M Ft
2 szoba
57 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

69.99 M Ft
2 szoba
81 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

81 M Ft
3 szoba
60 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

44.8 M Ft
3 szoba
66 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

99 M Ft
5 szoba
129 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

99 M Ft
5 szoba
129 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

145 M Ft
3 szoba
79 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1