BAM Living

Eladó téglalakás
Kecskemét, földszint

+ 5 kép 1/8
69 990 000 Ft69.99 M Ft 864 074 Ft/m2
2 szoba
81 m²
földszint
építés éve:1985

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Elektromos
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3676998844
Fábián József
Duna House Kecskemét Jókai u.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó egy frissen felújított, üzlethelyiségként nyilvántartott, de irodának is használható, esetleg lakássá alakítható 81 nm-es ingatlan. Ez a különleges lehetőség a piachoz közel helyezkedik el, így tökéletes választás lehet mindazok számára, akik a város központjában szeretnének élni, dolgozni.A lokáció kiváló, hiszen a belváros közelsége miatt minden fontos létesítmény – úgy mint üzletek, éttermek, kávézók és közlekedési csomópontok – pár percnyi sétával elérhető. Az ingatlan mérete és elhelyezkedése tökéletesen alkalmas vállalkozások számára is, legyen szó irodáról, vagy akár egy elegáns üzlethelyiségről.Az ingatlan átalakításával kapcsolatban többféle lehetőség is rendelkezésre áll, így új tulajdonosa szabad kezet kap az ingatlan személyre szabott hasznosításához. Az ingatlan tavaly teljeskörű felújításon esett át, a nyílászárókat három rétegűekre cserélték,a burkolatok is megújultak, a villamos hálózatot is felújították és ipari áram is rendelkézésre áll!Összefoglalva, ez az ingatlan nem csupán egy befektetési lehetőség, hanem egy remek otthonnak, vagy vállalkozás helyszínének is tökéletes alapja lehet. Amennyiben érdekli ez a különleges ajánlat, ne habozzon kapcsolatba lépni velem a további részletekért és megtekintésért.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

A teljes Duna House ingatlan kínálatával állok rendelkezésére. Keressen bizalommal.

Hirdetés feltöltve: 2025. 03. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
864 e Ft
999 e Ft 13%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
69.99 M Ft m Ft
58.4 m Ft -20%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

99 M Ft
5 szoba
129 m²
Baja, Wesselényi utca
Eladó téglalakás

Baja

149.5 M Ft
1 szoba
620 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

77 M Ft
2 szoba
57 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

77 M Ft
2 szoba
57 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

145 M Ft
3 szoba
79 m²
Izsák
Eladó téglalakás

Izsák

15.3 M Ft
2 szoba
63 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

72.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Kalocsa
Eladó téglalakás

Kalocsa

74.5 M Ft
3 szoba
255 m²
Felsőszentiván
Eladó téglalakás

Felsőszentiván

23.9 M Ft
3 szoba
76 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

52.8 M Ft
2 szoba
55 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

69.9 M Ft
2 + 1 szoba
83 m²
Soltvadkert
Eladó téglalakás

Soltvadkert

69.99 M Ft
3 + 1 szoba
85 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

88.4 M Ft
3 szoba
67 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

85.7 M Ft
3 szoba
62 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

110 M Ft
5 szoba
132 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

65 M Ft
3 szoba
75 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

88.4 M Ft
3 szoba
67 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

69.99 M Ft
2 szoba
81 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

44.8 M Ft
3 szoba