Seven Pearl

Eladó téglalakás
Kecskemét, földszint

+ 6 kép 1/9
130 000 000 Ft130 M Ft 1 477 273 Ft/m2
3 szoba
88 m²
földszint
építés éve:2026

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 161
Király Szabina
HOUSE36 Ingatlanbázis Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Kecskemét belvárosi, 88 m2-es, nappali + 2 szobás, földszinti, új luxus lakás eladó!

Jellemzők:

88 m2
nappali + 2 szoba
2026-os építés
Hőszivattyús fűtés ( H tarifával )
mennyezet hűtés
víz lágyító berendezés
prémium minőségű fa nyílászárók, szúnyoghálóval
elektromos redőny
prémium burkolatok
prémium világító testek
prémium konyhabútor, prémium beépített gépekkel
zártudvari autóbeálló, elektromos autó töltővel, kötelezően megvásárolandó további 5 millió forint
azonnal költözhető

Figyelem az adatlap megbízóinktól kapott adatok
alapján készült, pontosságáért felelősséget
nem tudunk vállalni!

A HOUSE36 kínálatában található összes ingatlannal
kapcsolatban tudok felvilágosítást nyújtani!
Hívjon bizalommal!
Szolgáltatásaink Kereső ügyfeleink számára
INGYENESEK!

Ha az ingatlan vásárláshoz meglévő ingatlan eladása szüksége keressen nyugodtan állok rendelkezésére!!
Az iroda legfrissebb, aktuális kínálatát a HOUSE36 saját weboldalán találja!

Referencia szám: 3621326

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 18.

3 szobás téglalakások ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
1477 e Ft
1074 e Ft -37%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
130 M Ft m Ft
76.9 m Ft -69%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

88.4 M Ft
3 szoba
67 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

44.8 M Ft
3 szoba
66 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

110 M Ft
5 szoba
132 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

69.99 M Ft
2 szoba
81 m²
Izsák
Eladó téglalakás

Izsák

15.3 M Ft
2 szoba
63 m²
Felsőszentiván
Eladó téglalakás

Felsőszentiván

23.9 M Ft
3 szoba
76 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

99 M Ft
5 szoba
129 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

77 M Ft
2 szoba
57 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

82.5 M Ft
3 szoba
66 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

44.8 M Ft
3 szoba
66 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

149.5 M Ft
1 szoba
620 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

85.7 M Ft
3 szoba
62 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

110 M Ft
5 szoba
132 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

86 M Ft
2 szoba
58 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

65 M Ft
3 szoba
75 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

69.99 M Ft
2 szoba
81 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

81 M Ft
3 szoba
60 m²
Bácsalmás
Eladó téglalakás

Bácsalmás

16.49 M Ft
2 + 1 szoba
65 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

69.9 M Ft
2 + 1 szoba