Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Kecskemét, 2. emelet

+ 11 kép 1/14
93 000 000 Ft93 M Ft 978 947 Ft/m2
3 szoba
95 m²
2. emelet
építés éve:1994

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 221
Kissné Szirtes Anna
Kecskemét Nagykőrösi utca 13 - OTP Ingatlanpont Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Kecskemét BELVÁROSÁNAK peremén eladásra kínálunk egy 95 nm hasznos alapterületű 3 szoba + nappalis LAKÁST egy 50nm-es GARÁZZSAL. A 2. emeleti lakás egy 3 lakásos, rendezett társasházban található. Az ingatlan mindössze pár perc séta távolságra helyezkedik el a belvárostól. A lakás praktikus elrendezésű, melyben a szobák külön nyílnak, így ideális választás lehet nagyobb családoknak, otthoni irodának vagy befektetési célra is. A nappaliból igény szerint még egy szoba kialakítható. Az otthon melegéről gázcirkó kazán gondoskodik radiátoros hőleadóval. A komfortot tovább növeli a klíma és a hangulatos kandalló, mely különleges atmoszférát teremt a hidegebb hónapokban. A lakásban a nyílászárók részben ki lettek cserélve. A fürdőszobában a kád mellett zuhanyzó és egy WC is helyet kapott, továbbá rendelkezésre áll egy külön vendég WC is. Az ingatlanhoz tartozik egy 50 - nm es dupla garázs, mely a vételár részét képezi, de e- nélkül vagy egy kisebb garázzsal is megvásárolható az ingatlan. Az udvaron több autó beállása is megoldott. Kiváló elhelyezkedésének köszönhetően a közelben megtalálható, pékség, bolt, orvosi rendelő, óvoda-iskola, szórakozási lehetőség. Ez a lakás remek választás azoknak, akik tágas otthonra vágynak, kiváló infrastruktúrával és biztos parkolási lehetőséggel. A hirdetésben leírt információk eladói információk, tájékoztató jellegűek. A vásárlás finanszírozásában teljes körű és díjmentes CSOK Plusz, Lakáshitel, Babaváró kölcsön és egyéb banki termékek ügyintézésével állunk rendelkezésére sorban állás nélkül! Az adásvételi szerződés lebonyolításához korrekt ügyvédi közreműködést tudunk biztosítani. Jogi és hitel ügyintézés az irodában.

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
979 e Ft
1088 e Ft 10%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
93 M Ft m Ft
77.5 m Ft -20%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

69.9 M Ft
2 + 1 szoba
83 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

82.5 M Ft
3 szoba
66 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

88.4 M Ft
3 szoba
67 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

38.9 M Ft
3 szoba
92 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

69.99 M Ft
2 szoba
81 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

82.5 M Ft
3 szoba
66 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

88.4 M Ft
3 szoba
67 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

44.8 M Ft
3 szoba
66 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

99 M Ft
5 szoba
129 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

86 M Ft
2 szoba
58 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

99 M Ft
5 szoba
129 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

145 M Ft
3 szoba
79 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

149.5 M Ft
1 szoba
620 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

69.9 M Ft
2 + 1 szoba
83 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

145 M Ft
3 szoba
79 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

85.7 M Ft
3 szoba
62 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

85.7 M Ft
3 szoba
62 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

37.99 M Ft
2 szoba
70 m²
Bácsalmás
Eladó téglalakás