NapForrás 20 - Buda

Eladó téglalakás
Kazincbarcika, 3. emelet

+ 17 kép 1/20
20 000 000 Ft20 M Ft 357 143 Ft/m2
2 szoba
56 m²
3. emelet
építés éve:1960

Részletes adatok

Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 3. emelet
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Tordai Rita
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Kényelmes otthon, vagy egy kiváló befektetési lehetőség? Eladóvá vált egy központi elhelyezkedésű, 3. emeleti, 2 szobás lakás Kazincbarcikán!

Főbb jellemzők:
- 56 m2, 2 tágas szoba
- Hűtő-fűtő klíma
- Több ponton záródó biztonsági ajtó
- Műanyag nyílászárók
- Új, réz villanyvezetékek, 25 A áram
- A szobák parkettásak, a többi helyiség járólappal burkolt
- Fürdő és toalett egy helyiségben
- Közös költség 7.000 Ft
- Fűtése gázkonvektorral megoldott
- Jól karbantartott, tiszta lakóépület
- Közeli bevásárlási és közlekedési lehetőségek
- Parkolás a társasház környékén INGYENES
- Az ingatlan TEHERMENTES, rendezett tulajdoni viszonyokkal rendelkezik, rövid időn belül birtokba vehető!

Gyógyszertár, közintézmények és boltok, benzinkút, kikapcsolódási lehetőségek pár perc távolságra találhatók.

Az ingatlan nagyszerű választás lehet saját otthont keresőknek, valamint befektetési célú vásárlásra is!

Ügyfeleinket teljes körű piaci hitel- és CSOK ügyintézéssel segítjük, igény esetén korrekt és gyors ügyvédi háttérrel biztosítjuk az adásvételt.

Amennyiben hirdetésem felkeltette figyelmét, keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 29. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

2 szobás téglalakások ára Kazincbarcikán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kazincbarcika m² ár
357 e Ft
456 e Ft 22%
Ennek az ára
Kazincbarcika átlagár
20 M Ft m Ft
23.7 m Ft 15%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kazincbarcika, 3. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Kazincbarcika
Eladó téglalakás

Kazincbarcika

35.5 M Ft
2 szoba
54 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

58.5 M Ft
4 szoba
119 m²
Kazincbarcika, Tavasz utca15
Eladó téglalakás

Kazincbarcika

19.5 M Ft
1 + 2 szoba
49 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

51.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Kazincbarcika
Eladó téglalakás

Kazincbarcika

24.99 M Ft
1 szoba
37 m²
Sátoraljaújhely
Eladó téglalakás

Sátoraljaújhely

32.9 M Ft
4 szoba
105 m²
Kazincbarcika, Építők útja
Eladó téglalakás

Kazincbarcika

25.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

59.94 M Ft
2 szoba
51 m²
Kazincbarcika
Eladó téglalakás

Kazincbarcika

17.7 M Ft
1 + 1 szoba
42 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

54.9 M Ft
3 szoba
122 m²
Sárospatak, Tompa Mihály utca
Eladó téglalakás

Sárospatak

23.9 M Ft
2 szoba
62 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

68.99 M Ft
3 szoba
76 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

32.5 M Ft
1 + 1 szoba
49 m²
Ózd
Eladó téglalakás

Ózd

8.9 M Ft
2 szoba
57 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

65.34 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
Ózd
Eladó téglalakás

Ózd

4.99 M Ft
2 szoba
55 m²
Kazincbarcika
Eladó téglalakás

Kazincbarcika

17 M Ft
2 szoba
57 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

9.5 M Ft
2 szoba
59 m²
Kazincbarcika
Eladó téglalakás

Kazincbarcika

15.9 M Ft
1 szoba
44 m²
Kazincbarcika, Építők útja 40
Eladó téglalakás

Kazincbarcika

14.8 M Ft
2 szoba
50 m²
Kazincbarcika
Eladó téglalakás