Astora Art House

Eladó téglalakás
Kapuvár, 2. emelet

+ 8 kép 1/11
76 000 000 Ft76 M Ft 1 085 714 Ft/m2
2 szoba
70 m²
2. emelet
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 2. emelet
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 947
Ost-Invest Ingatlan Kft
Ost-Invest Ingatlan Kft

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Kapuváron, új építésű, 70 m2-es, 2. Emeleti, 2 szoba, konyha-étkezős, fürdőszobás, társasházi lakás, padlófűtéssel, műanyag, hőszigetelt nyílászárókkal,
30 cm-es szigeteléssel, lakáshoz tartozó autó beállóval, kulcsra kész állapotban, eladó!

KÓD: 5917

Az ingatlan helyiségei: 2 szoba, gardrób, konyha-étkező, fürdőszoba, wc,
közlekedő folyosó, előtér

A helyiségek burkolata: 2 szoba: vinyl padló,
többi helyiség: járólapos

Fűtés: központi gázkazán
Meleg víz: központi gázkazán
Gáz: van
Csatorna: van

2026-ban épült társasházi lakás, központi gázkazán fűtéses padlófűtéssel,
műanyag hőszigetelt nyílászárókkal, fa tetőtéri ablakokkal.
Az udvaron gépkocsi beálló tartozik a lakáshoz.
Az ár kulcsrakész állapotra vonatkozik.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 14.

2 szobás téglalakások ára Kapuváron

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kapuvár m² ár
1086 e Ft
771 e Ft -41%
Ennek az ára
Kapuvár átlagár
76 M Ft m Ft
39.9 m Ft -91%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kapuvár, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

Győr
Eladó téglalakás

Győr

82.6 M Ft
4 szoba
101 m²
Kapuvár
Eladó téglalakás

Kapuvár

45.5 M Ft
2 + 1 szoba
78 m²
Hegyeshalom
Eladó téglalakás

Hegyeshalom

21.9 M Ft
63 m²
Potyond
Eladó családi ház

Potyond

27 M Ft
3 szoba
120 m²
Hegyeshalom
Eladó családi ház

Hegyeshalom

54.9 M Ft
3 szoba
96 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

109 M Ft
5 szoba
130 m²
Nagycenk
Eladó téglalakás

Nagycenk

68.9 M Ft
1 + 2 szoba
62 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

54.99 M Ft
3 szoba
64 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó ikerház

Mosonmagyaróvár

114.9 M Ft
1 + 2 szoba
90 m²
Kapuvár
Eladó téglalakás

Kapuvár

37 M Ft
2 + 1 szoba
58 m²
Sopron, Gólya utca
Eladó téglalakás

Sopron

46.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

199.99 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

199.99 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Nagycenk
Eladó téglalakás

Nagycenk

59.9 M Ft
1 + 2 szoba
54 m²
Kapuvár
Eladó téglalakás

Kapuvár

79.9 M Ft
4 szoba
103 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

47.8 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

96.9 M Ft
3 szoba
72 m²
Kapuvár
Eladó téglalakás

Kapuvár

45 M Ft
1 + 1 szoba
58 m²
Jánossomorja
Eladó téglalakás

Jánossomorja

44.067 M Ft
2 szoba
45 m²
Kapuvár
Eladó téglalakás

Kapuvár

44.999 M Ft
3 szoba
77 m²
Rajka
Eladó téglalakás

Rajka

51.365 M Ft
3 szoba
74 m²
Kapuvár
Eladó téglalakás

Kapuvár

40 M Ft
1 szoba
40 m²
Mecsér