Metrodom

Eladó téglalakás
Kaposvár, 3. emelet

39 800 000 Ft39.8 M Ft 723 636 Ft/m2
2 szoba
55 m²
3. emelet
építés éve:1990

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Házközponti
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető
Zenga Premier

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.

Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat!

További részletek a zenga.hu-n

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3682666044
Kováts Donát
Duna House - Kaposvár, Irányi Dániel utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Kaposvár belvárosában 2 szobás 55 m²-es, harmadik emeleti, klimatizált téglalakás eladó.
Az ingatlan teljes körű festésen esett át, így átadáskor tiszta lakás várja az új tulajdonost, csak be kell költözni.
A társasházi ingatlan 3. emeletén ez az egy lakás található. Az otthon melegéről házközponti fűtés gondoskodik, melyet a nappaliban felszerelt modern, inverteres hűtő-fűtő klíma teszi igazán komfortossá, így a nyári melegben is garantált a kellemes környezet.
A lakás nagy előnye, hogy a benne található modern bútorzat megegyezés tárgyát képezheti, így az új tulajdonos igényei szerint akár azonnal birtokba vehető, gyorsan költözhetővé vagy kiadhatóvá válik.
A nappali déli fekvésnek és az utcára néző ablakoknak köszönhetően az ingatlan világos, napfényes és barátságos hangulatot áraszt.
A kényelmet tovább növeli, hogy a lakáshoz egy saját, alagsori 2 m²-es tárolóhelyiség is tartozik, amely kiválóan alkalmas a ritkábban használt holmik elhelyezésére.
Kiemelt előny és kényelem a belvárosi környezetben, hogy a parkolásra az épület elektromos kapuval zárt udvarában van lehetőség.
A belvárosi elhelyezkedés révén minden fontos intézmény, boltok, kávézók, éttermek, bankok, iskolák és óvodák mindössze pár perces távolságra található gyalog is.
Akár új otthont, akár biztos befektetést keres, ez a lakás remek választás lehet. Praktikus elrendezése és a páratlan belvárosi lokáció hosszú távon is értékállóvá teszi. Világos terei és a benne rejlő lehetőségek miatt ideális választás lehet fiataloknak, családosoknak vagy stabil hozamot kereső befektetőknek egyaránt. A környék kiváló infrastruktúrája és megközelíthetősége pedig tovább növeli az ingatlan vonzerejét.
Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget keressen bizalommal, és nézze meg személyesen ezt a kitűnő lakást!Irodánk ingyenes, független  minden bankra kiterjedő hitel ügyintézéssel áll ügyfelei rendelkezésére.
Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal elérhetőségeink egyikén!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 22.

2 szobás téglalakások ára Kaposváron

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kaposvár m² ár
724 e Ft
705 e Ft -3%
Ennek az ára
Kaposvár átlagár
39.8 M Ft m Ft
50.2 m Ft 21%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kaposvár, 3. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Balatonmáriafürdő
Eladó téglalakás

Balatonmáriafürdő

89 M Ft
2 + 1 szoba
52 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

135.05 M Ft
2 szoba
59 m²
Kaposvár
Eladó téglalakás

Kaposvár

88.329 M Ft
4 szoba
86 m²
Kaposvár
Eladó téglalakás

Kaposvár

34.9 M Ft
2 szoba
63 m²
Zákány
Eladó téglalakás

Zákány

6.9 M Ft
2 szoba
90 m²
Kaposvár
Eladó téglalakás

Kaposvár

88.329 M Ft
4 szoba
86 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

82.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Kaposvár
Eladó téglalakás

Kaposvár

97.275 M Ft
3 szoba
81 m²
Kaposvár
Eladó téglalakás

Kaposvár

81.84 M Ft
3 szoba
79 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

49.9 M Ft
2 szoba
41 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

680 M Ft
4 szoba
114 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

94.9 M Ft
3 + 1 szoba
119 m²
Kaposvár
Eladó téglalakás

Kaposvár

44.9 M Ft
2 szoba
62 m²
Kaposvár
Eladó téglalakás

Kaposvár

45.5 M Ft
3 + 1 szoba
73 m²
Kaposvár
Eladó téglalakás

Kaposvár

83.678 M Ft
3 szoba
81 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

120 M Ft
2 szoba
51 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

780 M Ft
3 szoba
145 m²
Kaposvár
Eladó téglalakás

Kaposvár

34.9 M Ft
2 + 1 szoba
85 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

83.5 M Ft
3 szoba
66 m²
Kaposvár
Eladó téglalakás

Kaposvár

58.882 M Ft
3 szoba
63 m²
Balatonföldvár
Eladó téglalakás